Dat dosyalarini goruntu kalitesi bozulmadan nasil Divx yapariz?

Tepki
20
Arkadaslar oncelikle herkese merhaba,benim Dat dosyalarini kesip birlestirme ile ilgili bi problemim var..Elimde bulunan VCD yani dat dosyalarindan olusan TV cekimi goruntulerimi reklamlari icerisinden kesip sonrada tek dosya haline getirip Divx e cevirmek istiyorum yalniz goruntu kalitesinin bozulmamasi icin ne yapmam gerekir?Bana nasil bi program kullanmami onerirsiniz ya da bunun nasil bi cozumu vardir? Cunku ben su anda Sony Vegas 7 adli programi kullaniyorum butun kesme islemlerimi falan yaptim daha sonra da butun Dat dosyalarini tek bi dosyaya birlestirip sonra da mpeg yaptim hepsini fakat goruntu kaliteleri dustu.Goruntu kalitesinin dusmemesi icin nasil bi yontem uygulamam gerekir.. :( Simdiden tesekkurler..

Scudo
Tepki
20
@Tech. Türk

Yardiminiz icin tesekkurler..Ben bi yeniden bi deniyecem bakalim sonuc ne olucak..:D

Erdi Buyuran

Aktif Üye
Tepki
40
total video convert programını öneririm ben kullanıyorum her formatta dosyayı her formata çevirebiliyorsun görüntüyüde ayarlayabiliyorsun program paylaşmak serbest ise upload edebilirim

• Beğen
Tepkiler: lancearmstrong
Tepki
20
@Erdi Buyuran

Ayni program bende de var fakat kesme ekleme islemleri yapmadigi icin ben sadece onu donusturmek icin kullaniyorum..:D