Darp edildim ve ortada kaldım

engin güner

Forum Bağımlısı
Tepki
709
merhaba dostlar
Yorucu keyifli bir Yalova civarını turladıktan sonra evimin iki sokak aşağısında dayak yedim :( Yolun kenarında durmuş bir araçtan aniden açılan kapı sonrası kendimi yolda buldum ve arabalarına çarptım diye iki kişi tarafından ve birde polis tarafından dayak yedim iki kişi gaza basıp kaçtı poliste üniformasına sığındı oda kaçtı oda silahın kabzasıyla enseme indirdi .beni ise komşum bir teyze zor kurtardı :( girederek bisiklet sürmeye nefret eder oldum bu şehirde.200 km yol yap herkes hoş geldin desin herkes yardım etsin sevinirsin evinin önünde kodaman biri yüzünden perişan edilirsin

Scudo

Ekrem Yılmaztürk

Forum Bağımlısı
Tepki
477
Bisiklet
Cube
Abisi emniyette olan biri olarak diyorum ki abimin tavsiyesidir , bu kadar ciddi degilde bir lackalikla karsilasmistim plakayi aldiysan polis arabasinin, saat ve yerini soyle icindekileri tarif et savcida dinler demisti, sizde buna benzer birsey yapin takip edin ya boyle olmaz , hatta mobese kamerasi varsa bulundugunuz yerde kayitlari halka aciyorlar arkadasimdan biliyorum araci plakasini bulabilirler , polisde uniformaliysa o saatte ya orda calisiyordur yada evi ordadir her sekilde bulunabilir madem bir teyze de gormus korksunlar biraz , siz bikmayin onlar adam olsun haklisiniz bezmekte ama yaptirim gormedigi icin herkes sacmaliyor.. Cok gecmis olsun uzuldum gercekten:(

semih59

Forum Bağımlısı
Tepki
1.427
İsim
Semih Saygın
Bisiklet
Scott
Geçmiş olsun
Araç plakasını alsa idin evinin 2 sokak aşağısındaki araç sahibini araştır derim mutlaka oraya geldiğine göre tanıyan çıkar davacı ol.polise gelince giydiği üniforma ona hiç yakışmamış.Polisi araştır o tabanca insanlara vurmak için mi verilmiş.Önemli olan araç sahibini bulman gerekeni yap.

• Beğen
Tepkiler: engin güner

engin güner

Forum Bağımlısı
Tepki
709
ne plakasını alabildim nede başka birşey yapabildim sap gibi tabiri caizse ortada kaldım araç marketin önündeydi sürüsüne bereket şehrin aracı dışarıda biraz bakındım hiç kamera da yoktu :( olan moraran yüzümle oldu

hsnbky

Üye
Tepki
21
Sen ne olursa olsun savcılığa başvur. Plakayı alsanda almasanda başvur , bakarsın etrafta bir kamera vardır ve senin söyledğin saatlerdeki görüntülerden bir şeyler ortaya çıkar.
Tekrar geçmiş olsun sevgili kardeşim.

• Beğen

Atilla.C

Aktif Üye
Tepki
95
Bisiklet
Carraro
Kardeşim çok geçmiş olsun. Hakettiklerini bulurlar umarım. Sen unutmaya çalış bu kötü olayı hayat bu. Tekrar geçmiş olsun.

• Beğen

engin güner

Forum Bağımlısı
Tepki
709
en çok üzüldüğüm bir diğer husus yarın ki boğaz geçişine katılamayacak olmam elimden hiç bir şey gelmemesi insan çok kötü ediyor malesef

Ekrem Yılmaztürk

Forum Bağımlısı
Tepki
477
Bisiklet
Cube
İsin icinde polisin yaptigi birsey daha olunca sikayet bence daha da ciddiye alinir, en azindan polisin esgalini boyunu posunu birseylerini tarif edebilsen , dedigim gibi ya o cevre de oturan polisler yada calisan polislerden bir sekilde birseyler cikar zorlayabilirsen kendini sonucsuz kalmaz yaptiklari insallah

• Beğen

Kadir Altuntaş

Forum Bağımlısı
Tepki
678
Bisiklet
Whistle
@engin güner

Engin kardeşim elde olmasa da canını sıkma,kendini toparla katılacaksan git turuna da katıl.Meydan,yollar o kişilerin değil.Trafikte yine dikkat etmek lazım tabi ki.

Tekrar Geçmiş Olsun.

Engin Kardeşim şunu hiç bir zaman unutma!.Mazlumun Ahı Yerde Kalmaz!.Sabır..Hayır...

• Beğen

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer
Bu nedir, nasıl bir şeydir hayvan bile hayvana böyle davranmazken üstelik? İnsan olan çarpmış bile olsan iner önce sana bakar iyi misin? bir şeyin var mı diye? Ama sen önce malının peşinde ol, üstelik birde magandalıkla kaba kuvvete başvur. Devir öyle devir oldu ki, kimseye değil yan gözle bakmak, hatalı karşı taraf bile olsa sen özür dileyip geçecek şekilde oldu.
Çok çok geçmiş olsun.

• Beğen

DreamMaker

Daimi Üye
Tepki
176
İsim
Tuğrul TIRPAN
Bisiklet
Bianchi
Yuh...

Çok geçmiş olsun... Büyük bir terbiyesizlik...

Mutlaka şikayetçi olun.. Özellikle üniformalı olan ve SİLAHINI ÇEKİP KABZASIYLA ENSENİZE VURAN polisten. Polis sihanını bu kadar kolay çıkartamamalı..

Bence o adam polislik yapmamalı yaptırılmamalı..

Mutlaka şikayetçi olun... Mutlaka

• Beğen

Tuncay Üner

Forum Bağımlısı
Tepki
619
Bisiklet
Trek
Çok sinirlendim... Allah bin beterini onlara verir inşallah.

Sizede geçmiş olsun. Umarım en kısa zamanda topanırsınız.

Ben olsam bu olayın peşini bırakmazdım.

• Beğen

bayramtok

Aktif Üye
Tepki
135
Çok geçmiş olsun. Bu gibi durumlarda bir şekilde karşı tarafla ilgili gerek plaka gerekse eşgal tespiti yapmaya özen göztermeliyiz. Kaldı ki çoğu zaman elinde delille gittiginde bile ciddiye alınmıyoruz bisiklet kullanıcıları olarak. Haklı mısın? O halde yapılan o .erefsizlerin yanına kalmasın.

• Beğen

Paslı Bisiklet

Daimi Üye
Tepki
157
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Downhill-Freeride
Kesinlikle sağlık raporu alıp şikayet etmelisin.

Polis nasıl vurabiliyor yaa. Ayıp...

• Beğen

Mustafa Şükrü Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
812
Bisiklet
Giant
Hocam çok geçmiş olsun, polisinde araç sahibinin yaptığıda insanlık dışı. Olay Yalova'da tam olarak nerde meydana geldi merak ettim açıkcası ?
Biber gazsız, çakısız uzun yola çıkmanı tavsiye etmem.

• Beğen

Rıdvan D

Üye
Tepki
6
Trafikte 3.5 atıyorum hayvanın biri şak diye kapıyı açacak diye başıma geldi çünkü daha önce.Bir kere de büyük bir araç çarpıp kaçtı arkadan olayın şokuyla alamadım plakayı burnumda şuan ufak bir yamukluk var eski bisikletimin de gidon ve arka attırıcı kırılmıştı.Geçmiş olsun kardeşim bize bisiklet sürmek haram Türkiye'de yanına en azından biber gazı al ben en yakın zamanda alacağım konunu okuduktan sonra şart oldu artık.

• Beğen