Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

darısı başımıza..

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında frustrated tarafından paylaşıldı.

1. frustrated

frustrated Kıdemli Üye

Seviye:
  2. fatihcin

fatihcin Yeni Üye

Seviye:
    istanbulda düşünemiyorum çok zor iki araç yan yana zor geçiyo park sorunu olmasa aslında yapila bilir ...

3. Ahmet Gürkan

Ahmet Gürkan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Ankara'da bu tip yollar yapılabilecek birçok cadde ve sokak var ama başımızdaki adamın kafasında öyle bir fikir yok. Adama soruyorlar, bisiklet yolu projeleriniz var mı diye, herif kalkıp "nereye yapayım, yer mi var" diyor... altgeçit yapacak yer buluyorsun ama...

4. berkay iriyarı

berkay iriyarı Kıdemli Üye

Seviye:
    izmir de yapılma planları var da kim bilir ne zaman yapılacak bişey yapacaz diyorar aradan yıllar geçiyor gene bir bahaneyle yapmıyorlar:(
    eğer yapılırsa (izmir büyük şehir belediyesinin sitesinde böyle bir proje var sitesine koymuşlar) projenin adı bir uçtan bir uca bisikletle diye toplam 100 km mi ne olacakmış bisiklet yolu ben bu kadarını biliyorum merak eden büyük şehir belediyesinden bakabilir:)

yiğit karataş bunu beğendi.
  5. frustrated

frustrated Kıdemli Üye

Seviye:
    http://www.ecf.com/14_1

daha önce verildi mi bilmiyorum bu ecf denen oluşumdan da haberim yoktu ama adamlar avrupada toplam uzunluğu 66.000 km(!) olan 12 ayrı uzun bisiklet parkurundan bahsediyorlar. 45.000 km.si hali hazırda tamamlanmış anladığım kadarı ile..kıskanmamak elde değil..