Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Dakika sıfır, gol bir...

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Erhan Ergün tarafından paylaşıldı.

1. Erhan Ergün

Erhan Ergün Yeni Üye

Merhabalar,
    Caddebostan-Pendik sahil yolunda kurulmakta olan bisiklet kiralama istasyonları hakkındaki düşüncemi bir başka yorum yazımda belirtmiştim. Bu düşüncemi doğrular nitelikte bir gelişmeyi üzüntüyle paylaşıyorum. Bostancı istasyonundaki kontrol klübesi ne yazık ki daha işletime başlanmadan bazı vandal vatandaşların saldırısına maruz kalmış. Bir de fotoğraf çektim ama buraya eklemeyi beceremedim. Bakalım günler ilerledikçe daha ne gibi üzücü tablolarla karşılaşacağız. Yatırımı yapanlar acaba bu gelişme hakkında ne düşünüyorlar? "Olsun, böyle şeyler her yerde oluyor" mu diyorlar? yoksa "Ne güzel, kırılıp dökülenin, çalınanın yerine yenisini koyarız, nasıl olsa halk vergisiyle ödüyor" mu diyorlar...

Emrah Pektaş bunu beğendi.
  2. Mert DOLUEL

Mert DOLUEL Aktif Üye

İstanbul / Bahçelievler-Çalışlar / Büyükçekmece -
    Seviye:
    Burası İstanbul, başka İstanbul yok derler ya o hesap :D

3. Tuncay Üner

Tuncay Üner Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    İdareye talip olanlar, makam ve mevki hırsı ile değilde bir ideal için oraya çıktıklarında ancak bunların önüne geçilebilir. Tabii bu söylediğimin ülkemizde olması yakın zamanda pek mümkün görünmüyor. :)

4. ybayrak

ybayrak Aktif Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:

Nasrettin hocanın evini soymuşlar.Herkes hocaya kapıyı şöyle kilityecektin,camı aralık bırakmayacaktın,kapıda köpek olmalı vs.. sitemkar şekilde çıkışmış. Hocada -yahu hırsızın hiçmi suçu yok demiş.
    Belediye veya özel sermaye projeyi yapmış, bizim düşüncesiz hain kafalı nankörlerden biri bu hizmete zarar vermiş.

5. CandanC

CandanC Onursal Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    ben şahsen bu kadar ezber konuşmak istemiyorum... madem fotoğrafını çektiniz... gönderin de görelim...

ayrıca evet... ben vergilerimle bi sürü bisiklet almaya da razıyım... yeter ki, güzel bi'şey olsun, bi'sürü güzel bi'Şeylere alışsın şu ülkedem de....

(bi zamanlar ilkokullarda sabun çalınırdı... o zamanlara dönüdüm ben... hala o zamanlardaysak da eğer... beraber ilerliycez işte... var mı itirazı olan?? )

Okan Örs ve ugur T bunu beğendi.
  6. Murat Çetinkale

Murat Çetinkale Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Çok takılmamak, toparlanıp yürümeye devam etmek lazım. Tinerci çocukların, iyi kafayla yaptıkları ve muhtemelen ertesi gün hatırlamadıkları bir hareket bile olabilir. Onlar da alışırlar. Bu ülkede nelere alışılmıyor! 4 tane bisiklete mi alışmayacaklar...

42FY ve ybayrak bunu beğendi.
  7. arda22

arda22 Aktif Üye

Seviye:
    çözüm basit sahte dönebilen kameralar vb. şeyler koyulabilir. p+r yerlerine de lazım onlardan

8. 42FY

42FY Kıdemli Üye

Seviye:
    Bu da geçer gibi olmuş.
    Selamlar

Murat Çetinkale bunu beğendi.