Dahon vybe d7 2016 (kırmızı)

oğuz çetinkaya

Daimi Üye
Tepki
224
Bisiklet
Dahon
Bisiklet keyfini gittiğim yerlere de taşıyabilmek adına 2016 katlanır bisikletleri incelerken ilgimi çekmişti.Forumda bir arkadaş kırmızı rengin üstünde açık pembe çizgiler olduğunu söylediğinde ise iş işten geçmiş, bisiklet kargo ile gelmiş, kurulmak üzere arabanın bagajında paketi ile duruyordu. Hava şartları malum daha henüz dışarıda tecrübe edemedik ancak almak isteyenlere bir yardımı dokunur diye resimleri paylaşmak istedim. Pembe çizgiler beni bozmaz diyebilenler için işte dahon vybe d7 kırmızı 2016

(link)

(link)

mıknatıslar ile kilitlenmesi ve lastik üzeri taşırken açılmaması güzel bir kolaylık. resimler biraz karanlık ortamda çekildi. Eloksal kırmızı en yakın bu fotoğrafta belli oluyor. Gerek kırmızısı gerek pembe çizgileri resimde görüldüklerinden biraz daha açık renk.

(link)

(link)

Lastikler kenda kranium 20*2.10

(link)

(link)

microshift değiştirici ve shimano tourney arka aktarıcı

(link)

(link)

(link)

(link)

Gidon yükseklik ayarlı.

(link)

Ayrıca bagaj lastikleri de mevcut resimlere koymadım. Havalar düzelince deneyimleri aynı başlık altında paylaşırım. Herkese iyi günler.

Scudo

sahin67

Üye
Tepki
1
Aynısından bugün ben de aldım. Katlamak brampton kadar kolay değil ama şimdilik iş görür gibi. Ben de şehir turları yapmak istiyorum bununşa

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

birolb

Üye
Tepki
91
İsim
birol bostancı
Bisiklet
Dahon
turkuaz mavisini de yapsalarmış ya :) bu da güzel

hidromek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.117
İsim
Vedat S
Bisiklet
Carraro
Güzel renk güle güle binersiniz inşallah :)

chizer.adam

SOSYAL ŞEBEKE
Tepki
1.516
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Güle güle kullan hocam. Renk hoşmuş.