Dahon Vitesse D8 hakkında kafama takılan sorular :)

Yusufclp

Forum Bağımlısı
Tepki
747
İsim
Yusuf C.
Bisiklet
Dahon
@bisikletvardediler Gidonun içe katlanması benim için çok daha iyi. Çünkü toplu taşımada kullanıyorum. Sele borusu pompay gerçekten güzel bir detay. 2015 dahon d8 in lastikleri de shwalbe. Ama lastik patlama olayı tamamen şans. 2 yılda kullandığım 4 farklı bisikletin de lastiği hiç patlamadı.
Sonuç olarak ikisi de kalite olarak eşit bisikletlerdir. Hangisini alırsanız alın memnun kalırsınız.

Scudo

nonsteril

Forum Demirbaşı
Tepki
786
Bisiklet
Tern
@bisikletvardediler dahon d8 in muadili tern link c8 modelidir.(Bende arastirirken sa g olsun forumdaslar baya bilgi paylasmisti bu konuda) link d8 ise bunlardan bir iki tık üstte. Özellikle gidonun ayarlanabilir olmasi cok büyük avantaj. Gidonun disa katlanmasi daha hizli katlanmasini sagliyor. Ayrica gidonu degistirebilmene de olanak sagliyor.(belki ilerde kelebek gidon vs. İcin) Lastikler big apple cifti 150-200 tl arasinda ve cok binemesemde konforlu oldugunu hissettiriyor. Sele icin birsey diyemem. Beni butun seleler rahatsiz ettigi icin cok az kullanip elimdeki brooks sele ile degistirdim. Elcikleri begendim simdilik degistirme ihtiyaci hissetmiyorum.

ihsanaktas

Üye
Tepki
0
2016 model bir Dahon Vitesse D8 ile diğer eski modelleri karşılaştırınca çok fark var mı acaba ? eski bir model mi bulayım yoksa yenisi alayım mı ? hepsi zaten linkteki gibi aynı galiba. Ankaradan alacağım. Performans ya da Turuncu'dan. Turuncu nakite indirim yapıyor sanırım. (link)

Yoldakiseruven

༼ ºل͟º ༽🧌
Tepki
1.261
İsim
Lemi Dolunay
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Katlanır
Al birtane Tern bak keyfine gidon esnemesi sıfır.

• Beğen
Tepkiler: Folding Man