Dahon Vitesse D7 & D8

kana

Üye
Tepki
11
Merhaba arkadaşlar;

Bu iki modelden birini almayı düşünüyorum.
D8'in mart ortası gibi geleceği söyleniyor. Tecrübelerinize göre bu süre uzar mı?

Ayrıca bu yıl C7 modellerinden VYBE'nin de Türkiye'ye geleceğini öğrendim.

İstanbul Bisiklet'ten D8'in 500 Euro civarı olacağına dair bilgi aldım.
D7 için de 380 Euro dediler.

Ancak şu an piyasada Dahon'un modelini bulmak çok zor. Örneğin D7 için 1000-1100 fiyat aralığında ve stoğunda olan bir bayi var mıdır?

Yoksa yurtdışından gelmesini mi beklemeliyim?

Scudo

Selçuk G

Daimi Üye
Tepki
323
İsim
Selçuk G.
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Katlanır
@kana

Hocam Mart gibi diyolar ama cok uzun suruyor. Gecen yil ben arastirdigimda mart gibi gelecek demislerdi, temmuza giriyorduk hala gelecek diyorlardi. Bu yil ne olur bilemem, belki de hemen gelir martta. belli olmuyor.
Dediginiz gibi piyasada dahon bulmak zor. 1000 TL ye de D7 bulabileceginizi sanmiyorum acikcasi. Bu arada D7 mi D8 mi derseniz 120 euro fiyat farki bana fazla geldi. normalde almisken D8 alin derdim ama 120 euro'luk fiyatfarki düşünüldüğünde D7 almak daha mantikli.

kana

Üye
Tepki
11
Geçen hafta gelmiş Dahon'lar. Gittim gördüm. Şimdilik bekleme aşamasındayım. Mayıs'ta da bir parti geleceği söyleniyor.

• Beğen
Tepkiler: oguz.samet

Erdem B.

Üye
Tepki
24
Bisiklet
Dahon
Selamlar. Bisikletlere nerede baktınız acaba? Bende hala alamadım. Beklesek mi daha? Yaza doğru fiyatlar artmaz mı?

kana

Üye
Tepki
11
İstanbul bisiklet'te baktım. Dahon satan diğer bayilere de gelmişti bildiğim kadarıyla. Ama D8'in 2013 modelini getirmişler. Euro artarsa fiyatı artıyor haliyle. Ben çok kararsız kaldım açıkcası.

eskomer

Üye
Tepki
2
Bisiklet
Trek
Bisikletgezgini.com da dohanlar gelmiş gördüğüm kadarıyla

Erdem B.

Üye
Tepki
24
Bisiklet
Dahon
Mart partisinde gelen 2014 modeller vitesse d8 ve vybe c7a. Mayıs partisinde belki yeni modeller gelebilirmiş. Geçen seneki modellerden eco c7, mu p8, mu p24 modelleri de var.