dahon speed tr

Tepki
65
:) çok farklı bir bisiklet... sempatik.

üstadım bir de şu iphonu koyduğun apart? nerden temin edilebileceği hakkında bilgin (bisikletle birlikte gelmediyse tabi :) ) var ise aydınlatmanı rica edicem. öyle birşey bakınıyorum.
teşekkürler

kazasız iyi turlar dilerim.

Scudo

binRR

Forum Bağımlısı
Tepki
1.979
@derşan sezer

(link)
Allezle gel ama:D:D

hüseyin karakurt

Aktif Üye
Tepki
107
Bu dahonların bugün katoloğunu inceledim çok deli çeşiteri var
seninki speed ya birde tam hız için yapılmış sarı bir makine var acayip bişi olmuş :) güle güle kullan

derşan sezer

Forum Bağımlısı
Tepki
1.158
Yanlız bu dahonların bir sakatlıgı var yedek parçası yok :)
hatta şöyle söylim ingilterede ve amerikada bile millet parça sıkıntısı çekiyor.
O yüzden ebayden mibayden parçaları yedeklemek gerekiyor olurya turda murda birşey başa gelirse sıkıntı çıkmasın diye.Hoş bisiklet tank gibi desem doğrudur.Ben bilhassa çelik kadroluyu aldım tamiri daha basit.

derşan sezer

Forum Bağımlısı
Tepki
1.158
power gripleri aldım yurt dışından spd kadar olmasada iyi bir tutuş sağlıyor.Bunun dışında çabuk bozulabilicek parçalarınıda yurtdışından getirdim artık huzurla binebiliyorum.Gelelim sürüş izlenimine.Şuan 240 km yol yaptış buluyorum aldıgımdan beri.Bisiklet öncelikle acayip rahat selesi süper ama esas rahatıgı veren gidonun oynar başlı olması permatik gibi valla bir iniyorbir kalkıyor acayip rahat ben inik kullanıyorum yarış bisikleti gibi.tam yüklü olarak balbarosu çok rahat çıktım tam yüklü derken bisiklet artı ben artı 30 kg yük.Bir kaç kere işim çıktı katlamak zorunda kaldım metrobüslere şak diye soktum kimse abi bu ne demedi.Yagmurdada kullandım yamurda kötü :) diğer bisikletler gibi yüksek olmadıgından su dolu biryerden geçince cidden yüzüyorsunuz :) ayakkabı poşeti şart anlıcanız.bakalım kış gelsin kardada test edicem onuda geçerse alırsınız arkadaşlar doldurursunuz forum ortamını bunlarla.

• Beğen
Tepkiler: Melih Bilen

Deniz Taş

Daimi Üye
Tepki
203
İsim
Deniz Taş
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Brompton
Bisiklet türü
Katlanır
muhteşem valla durumum olsa hemen bir tane almak isterim speed tr olamasada eco 2 modelini
güle güle kullanın kazasız sürüşler

ertan sevim

Aktif Üye
Tepki
100
eski pinokyomu hatırladım.modern versiyonu gibi.güzel bir bisiklet keyifli sürüşler

TÜRKER ÜNAL

Daimi Üye
Tepki
214
İsim
TÜRKER ÜNAL
Bisiklet
Dahon
Hayırlı olsun