Dahon Müşteri Memnuniyeti

Melih Bilen

Aktif Üye
Tepki
104
Dahon Eco 2 sahibi olarak şu aralar yeni yeni tanınan Dahon markasını iyi bir şekilde tanıtmaya çalışıyorum çünkü hayatımda aldığım hiç bir şeyden bu kadar memnun olmamıştım.Dahon çok kaliteli bir bisiklet.Arazi de dahil bir çok alanda sürdüm.Bazen yavaş bazen hızlı her türlü kullandım.Taş gibi bisiklet.Oldukçaa rahat.Sele çok konforlu.Bisikletin yapısı alçak olduğundan çok rahat hızlanıp rampa çıkabiliyorsunuz.Herkese tavsiye ederim.
Dahon firması her müşterisi ile çok ilgileniyor.İnternet sitelerinde bir forum ve blog bulunmakta.Ayrıca mail adreslerinden sorduğunuz sorulara anında cevap veriyorlar.Dahon marka bisikleti rahatça alabilirsiniz.Hak ettiği yerlere gelmeli.Ne kadar çok satılırsa o kadar fazla modeli yurdumuza gelir diye düşünüyorum.Şehir bisikleti alıcaksanız,haftasonu bir gezi yapmayı planlıyorsanız,ailenizle binmek istiyorsanız,işe veya okula gitmek istiyorsanız kesinlikle bir Dahon alın diyorum.

Scudo

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
Fiyatlar normal bir bisikletin altında olsa, 2. bisiklet olarak düşüneceğim de, bu kadar para vermişken, benim için "tutku" olan yol bisikletini almak daha mantıklı geliyor o fiyata.
Keşke daha ucuz olsalar...

• Beğen
Tepkiler: Melih Bilen

Melih Bilen

Aktif Üye
Tepki
104
Parasını hak ettiğini ancak satın alınca anlıyor insan :D Kafanızda ne varsa alın sonra pişman olmayın derim ben genede.Aslında Dahon'un çok daha ucuz modelleri var fakat Türkiye'ye ithal edilmiyor.Gelecek günlerde o da olur umarım.Aslında ben de pek pahalı bir model almadım.Tabi çok da ucuz değil.Dahon Eco 2 aldım 260 Euro yaklaşık 500 TL.Ama zaten Dahon'u kullanırken heryere gidebiliyorsunuz dolmuş otobüs vs. paralarından tasarruf edip bisikletin parasını çıkarabilirsiniz(tabi uzun vadede)Ben Dahon'dan sonra dolmuşa binmeyi bıraktım doğrusu.

sami ulus

Aktif Üye
Tepki
31
ankara da sadece SDS bisiklette 2 model var daha fazla modelbulacağım bi bisikletçi söylermisiniz

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.476
Bisiklet
Cannondale
Ben de çok beğeniyorum Dahon u, aldığınız fiyata netten bulamadım, link verebilir misiniz, teşekkürler

Melih Bilen

Aktif Üye
Tepki
104
Benim aldığım model 500 TL idi ama sanırım artık o model ithal edilmiyor.Ucuz ve temiz dahonlar ***************'da bulunuyor.Bunun dışında Velespit bisiklet de oldukça geniş bir dahon yelpazesine sahip

Tepki
28
Aslında şehir içi binmek için bir bisiklete ihtiyacım var. Yağmur mu yağdı katla bisikleti atla otobüse. İkinci el bir Dahon edinmeyi ciddi ciddi düşünüyorum.

geotechme

Aktif Üye
Tepki
54
bende bisikletimin bazen portatif olmasını istiyorum ama aldık bi kere :)

Tepki
72
Bende Dahon Vitesse D7 aldım. 5 gün oldu. Bisikletten inemiyorum, inanılmaz zevkli :). Bugün fırtına vardı resmen ama Eminönünden Bakırköye kadar sahilden gittim geldim :)

• Beğen
Tepkiler: M.A.Y.

gabalı

Forum Bağımlısı
Tepki
511
İsim
ertuğrul
Arkadaşlar DAHON bisikletleri Aslı bisikletin tüm bayilerinden talep edebilirsiniz.
Ürünlerin fiyatları tüm bayilerde standarttır ellerinde olmasa bile çok kısa sürede size temin edebilirler.

• Beğen
Tepki
1
Merhaba

ben de yakın zamanda bir Dahon sahibi oldum ve ikincisini arıyorum. Maalesef 2.el Dahon fazla yok, eğer aranızda elindeki bisikletini satmayı düşünen varsa benimle irtibat kurabilir.

• Beğen

Audiophile

Üye
Tepki
32
İsim
Mehmet C.
Bisiklet
Tern
bende mu p8 aldım,yalnız anlam veremedıgım ınsanların bakısları.sankı uzay aracı gormus gıbı bakıyorlar.bu arada bende ikinci dahonu arıyorum.ıkıncı el yok arkadasında dedıgı gıbı.sanırım vitesse alıcam onumuzdekı ay.dahon aldıgımdan beri dag bısıkletıne bınmez oldum.bunlar ne kadar rahat bısıkletlermıs.

M.Kaptanbaşı

Forum Demirbaşı
Tepki
244
Allah Allah! Çok merak ettim şimdi bu Dahon'u yahu! Katlanabilir oluşu her zaman hoşuma gitmişti ama, bu kadar rahat olduğunu bu konuyu okuyunca duydum. Diğer bisikletlerden daha mı konforlu? Onu farklı kılan nokta nedir? Cidden çok merak ettim doğrusu!

• Beğen
Tepkiler: Baran Özkan

Audiophile

Üye
Tepki
32
İsim
Mehmet C.
Bisiklet
Tern
Kadro ve gidon yapisindan kaynaklanan bir rahatligi var bence

Tepki
72
kullanımı hakikaten çok rahat. ayrıca şehir içinde her yere girip çıkabiliyorsun. en çok rahatsızlık veren şey ise insanların sürekli sana bakması ve abi bu bisiklet nasıl bir şey, kaç lira, kaç vitesli diye sorması :) :).

Audiophile

Üye
Tepki
32
İsim
Mehmet C.
Bisiklet
Tern
Gecen gun bir cocuk ıstedı bır tur dıye :) Dayanamadım verdım.Cocuk ınmek bılmedı nerdeyse.Abı dıyor bu ne kadar rahat bıseymıs :)

• Beğen