Dahon mu p8 katlanabilir bisiklet 2014 acil

Tepki
0
Bisiklet
Dahon
Merhabalar ;

31.08.2014 tarihinde Velespit mağazasından aldığım bu bisikleti 1.500 TL fiyatına satıyorum.
Satma sebebim 6 aylık yurt dışına dil eğitimine gitmem. Bu hafta içerisinde vizem sonuçlanırsa pazar günü ingiltere de olacağım. O yüzden ACİL Satılıktır.

Bisikletin çalışmasında hiç bir sıkıntı yok. Maksimum 7 kere sürmüşümdür oda toplamda 100 km 'yi geçmez. Bisikleti bir kaç kez yere düşürdüm ve bazı ufak çizikler var. Kutusundan bisikletin boyasıda çıkmıştı ama çok az miktar boya olduğundan, böyle çok dikkat çekmeyen çiziklerde kullanmak istemedim.

Bisiklet ile birlikte suluk kafesi, çamurluk ve arka bagaj verilecektir.

Bisiklet ile ilgili teknik bilgileri bu sayfadan inceleyebilirsiniz : (link)
8 vites olduğundan dolayı sizi yokuşlarda zorlayacağını düşünmeyin. Normal bisiklet ile yokuş çıkabiliyorsanız bununla da çok rahat çıkarsınız. Ayrıca bu bisikletlerin sürüş zevki bambaşkadır. Şehir içi kalabalığında da çok kıvrak hareketlerle ilerleyebilirsiniz. Bu bisikleti kullanmaya başlayınca diğer tüm bisikletlerinizi bırakacaksınız em
Toplu taşıma araçlarına bisiklet ile binme özgürlüğü ! Şimdiye kadar bindiğim otobüs, metro gibi toplu taşıma araçlarında görevliler tarafından hiç durdurulmadım. Genelde şaşkın ve hayran hayran bakarlar, diğer insanlar gibi...

Bisikletin normal satış fiyatı 640 EURO 'dur. Ben 1.800 TL 'ye satın aldım ve 1.500 TL ye satıyorum.
Vize çıkmaz veya yurtdışına çıkamayacak olursam satmaktan vazgeçeceğim :) çünkü zaten gelince yeniden almayı planlıyorum.

İstanbul içi elden teslim etmek istiyorum. Daha önce bu siteden bisiklet sattım, rockrider 5.2 bisikletimi. Yüzyüze satışı gerçekleştirdik ve hiç bir sıkıntı çıkmadı. Yine aynı şekilde ortak bir yerde buluşup, bisikletin alıcı tarafından incelenmesi ve test edimesi sonucu satışı gerçekleştirmek istiyorum.

(link)
(link)
(link)
(link)

Scudo
Tepki
0
Bisiklet
Dahon
Şuan arka bagajı ile birlikte bu bisikleti alacak olsanız en düşük 1.850 TL 'ye alabilirsiniz. 2014 'ün son gelen partıda benim aldığım zamanlar (2,5 ay önce) hemen hemen bitmişti. Özellikle beyaz rengi şuan piyasada hiç yoktur. 2015 yeni sezon için gelecek ilk part ise çok daha pahalı satılacaktır. Aynı özellikteki bisiklet en düşük 2000 TL civarı satışa sunulur.

Bu bisikleti alma fikri olanlar için 1.500 TL kaçırılmayacak bir fırsat.

Tepki
0
Bisiklet
Dahon
İLAN GÜNCELDİR.
İstanbul'da yüzyüze görüşerek satmak istiyorum...
Teşekkürler,

Tepki
0
Bisiklet
Dahon
1.450 TL GÜNCEL FİYAT. Güneşliye veya kirazlı metroya gelebilecek kişiler için 20 TL daha indirim :)

SON FİYAT : 1.400 TL, Satın alabileceğiniz son günde PERŞEMBE, Cumartesiden sonra türkiyede yokum...
Fotoğraf linkleri gitmiş. Fotoğrafları tekrar yükledim. Kardo üzerinde dikkatimi çeken çiziğinde fotoğrafını çektim. Başka çizik yok görünüyor. Zaten sürüş esnasında düşme falan olmadı. İlk zamanlar katlamaya çalışırken bisikleti devirdiğim olmuştu ondan veya katlarken gidondaki zil engel oluyordu onun metal vida kısmı bu çiziği oluşturmuş olabilir. Bisiklettin çalışmasında hiç bir problem yok. Sadece 5 aylık yurtdışı eğitimimde ekstra paraya ihtiyaç duyabilirim diye satıyorum. Arkadaşlar son olarak 1.350 TL 'ye indirdim fiyatı. Çok acileyeti var. Yarın alabilecek olan varsa süper olacak. En geç perşembe veya cuma teslim edebilirim. Yoksa 6 ay evde boş yatacak. Pek çok isteyen oldu (20 kişiye yakın). Fiyatta anlaştık ama herkes önce kendi elindeki bisikleti satmaya çalışıyor :) Bir türlü satamadım...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Tepki
0
Bisiklet
Dahon
Bisiklet 1.500 TL fiyattan tekrar satılıktır. En son 1.350 TL'ye londraya gitmeme 3 kaldığından ve kış ayında olduğumuzdan dolayı düşmüştüm.
Eğer 1.500 TL'den satın almak isteyen varsa, bisikleti istanbul güneşlideki evimden teslim alabilir.
1.500 TL 'den daha aşağı bir fiyata satmayacağım. Tabi eğer pound 3.89 lardan tekrar benim londaraya ilk geldiğim zaman ki 3.50'lere düşerse biraz indirim yapabilirim :)))

Teşekkürler,