Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Dahon Katlanır Vites Yükseltme

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında naklov tarafından paylaşıldı.

1. naklov

naklov Üye

Seviye:
    Arkadaşlar Dahon un vybe modelini kullanıyorum 7 vites normalde ben bunu 18 yada 21 vitese çıkartmak istiyorum ama bu konuda hiç bir bilgim yok. Parçaları alıp kendim yapmak gibi bir hayalim var ama hangi parçaları almam gerek nasıl monte etmem gerek Türkçe bir anlatıma yada kaynağa ihtiyacım var. Bu değişimlerin eksi yönü olucak mı bununla ilgili bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum.

2. naklov

naklov Üye

Seviye:
    Şimdiden teşekkürler

3. Çağrı Fatih Yamalı

Çağrı Fatih Yamalı Bisiklet Terbiyecisi

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Tahminimce yapılır. Yapılırken de katlanabilirlik göz önünde bulundurulur. Düşüncelerim bunlar. Elbet yardımcı olacaktır arkadaşlar.

4. Fırat İler

Fırat İler Üye

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    Tüm vybe cilerin ortak derdine parmak basmışsın. Katlanır bisikletini modifiye eden insanlar var, yükselten insanlar var ama okuduğum bloklardan doğru anladıysam bu ciddi bir yatırım gerektiriyor.

Katlanır Tur Bisikleti | SEYRÜPEDAL mesela şu siteyi inceleyebilirisin. Ben kaç defa okuduğumu hatırlamıyorum. Ama okumayı bitirince kendi bisikletime bu modifikasyonları yapabileceğim hayalinden zorda olsa uyanıyorum. Bu forumda da katlanırını modifiye eden bir arkadaş vardı, ona sormak istemiştim ama artık forumu kullanmıyor herhalde hiç cevap alamamıştım.

Kolay gelsin.

Kazuya bunu beğendi.