Dahon "Jack"

Okan Can

Üye
Tepki
72
İsim
Okan can
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Diğer
Arkadaşlar merhaba, bu foruma ilk mesajım olacak, yaklaşık 2 hafta önce büyük heyecanla Dahon'un Jack modelini aldım. Aslında hedefim (link) da bulunan modellerden birisini almaktı ama maliyet ve zaman sorunlarından dolayı vazgeçtim. Belki ilerde o da olur.

Neden katlanır bisiklet derseniz, hem evimde fazla yerim yok hemde bisiklete binilebilecek alanlara arabamla gitmeyi tercih ettiğimden dolayı bu seçimi yaptım. Üsküdarda oturuyorum, daha önce üsküdar-kartal yapmışlığım var, ama üsküdardan bostancı sahile gelmek benim için büyük ızdıraptı. Kornalar egsoz dumanı vs... Sahil harika tabii.

Şu ana kadar 3 kere bostancı kartal yaptım. Bisiklet 7 vitese sahip, benim ihtiyaçlarımı karşılıyor. Aracımın (Grande Punto) bagal kapağını söktüğüm zaman, dikey olarak araca sığdırabiliyorum. Tabi ucu ucuna sığdığı için küçük numaralar yapmak gerekiyor.

Katlanması ise klasik ortadan ikiye bükülerek. Gidon ve sele çıkabiliyor. Fakat gidonun yeri olmadığı için aşağıya sallandırıyosunuz, bu sevmediğim bir yönü. Jant tellerine sıkışıyor ister istemez. Çözümü ise gidonu kadroya bagaj lastiği ile bağlayarak buldum. Şimdilik bu kadar, araç içindeyken de fotoğraflarını ekleyeceğim. Görüşmek üzere..

(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Scudo

Anıl MÜLK

Aktif Üye
Tepki
181
Hayırlı olsun bisikletiniz, kazasız belasız sürüşler dilerim... :)

Okan Can

Üye
Tepki
72
İsim
Okan can
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Diğer
Tesekkur ederim, sagolun.

Onur Kula

Forum Bağımlısı
Tepki
819
İsim
Onur Kula
Bisiklet
Specialized
İhtiyaçlarınıza uygun bir bisiklet bulabilmeniz ne güzel. Güle güle kullanın.

Kutay Özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
466
Aramıza hoşgeldiniz Sayın Okan Can bisikletiniz hayırlı olsun keyifli sürüşler...
İyi pedallamalar...

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer

Güzel bisiklet, güle güle günlerde kullanmanız dileğiyle. Forumumuza, bu güzel ortama hoşgeldinz.

TÜRKER ÜNAL

Daimi Üye
Tepki
214
İsim
TÜRKER ÜNAL
Bisiklet
Dahon
Çok güzel bir bisiklet darısı başımıza

emre güven

Daimi Üye
Tepki
749
kazasız belasız sürüşler.bisiklet cok güzel gercekten...

Hakim Arslan

Forum Bağımlısı
Tepki
715
Bisiklet
Giant
karaşahin senin ihtiyacını karşılıyorsa en iyisi odur nice profesyonel bisikletlere ben de bundan daha kötü bisikletle başladım ama şimdi gayet iyiyim:in: :in: