Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Dahon 2014 yılı planları

Konu, 'Katlanır Bisikletler' kısmında Ender Piyale tarafından paylaşıldı.

1. Ender Piyale

Ender Piyale Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Selamlar;
    Aradğım modeli Türkiyedeki bisikletçilere sorarken Erdoğanlar bisikletten aşağıdaki gibi bir yanıt aldım.
    Hepinizin bilgisine.

2. Ömer D.

Ömer D. Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    Geçen yıl bulduğum her yere sordum, tek yaptıkları Aslı Bisikleti arayıp sormak. Onlarda nisan gibi gelecek derler nisan biter mayıs ortası derler oda geçer, dağıtımla ilgili sorun çıktı haziran gibi gelecek vs. diye oyalar dururlar. Bunların keyfini beklemektense en iyisini yurt dışından getirten arkadaşlar yaptı , forumda konusu var. Aslı bisiklet kendini Dahon, Tern distribütörü olarak tanıtır ama resmi olarak bunların distribütörü yoktur Türkiye'de.

Gökhan Selçuk ve Ender Piyale bunu beğendi.
  3. iogee

iogee Bi Garip Yolcu !!!

Adı:
    Onur GEBEN
    Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Arkadaşlar,

Geçen sene Nisan ayında stoklarda ki son Tern Link C7 yi almış biri olarak Dahon ve Tern için bütün bisikletçiler (Ocak ayında sormaya başlamıştım) Nisan sonu geleceğini sonra Mayıs sonu geleceğini Haziran ortasını bulduğunu size söylemek isterim. Bu saatten sonra stoklarda ki son bisikletleri internetten araştırın bulursanız bahar ayını boş geçmemek için alın aceleniz yoksa bekleyin derim ya da yurt dışı seçeneğini araştırın derim.

Arkadaşlar,

Geçen sene Nisan ayında stoklarda ki son Tern Link C7 yi almış biri olarak Dahon ve Tern için bütün bisikletçiler (Ocak ayında sormaya başlamıştım) Nisan sonu geleceğini sonra Mayıs sonu geleceğini Haziran ortasını bulduğunu size söylemek isterim. Bu saatten sonra stoklarda ki son bisikletleri internetten araştırın bulursanız bahar ayını boş geçmemek için alın aceleniz yoksa bekleyin derim ya da yurt dışı seçeneğini araştırın derim.

4. Ömer D.

Ömer D. Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    Dahon 2014 Katoloğu yayınlandı.

http://dahon.com/mainnav/dahon-support/manuals.html

En büyük fark sanırım bazı modellerde vites ve fren kablolarını kadronun içinden geçirmişler. Ama malesef Türkiye'ye geleceğini sanmıyorum burdaki modellerin hiçbirinin.

5. Burcuu

Burcuu Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Fren kablolarının gizli olması harika gerçekten !
    Benim geçenlerde uğradığım bir bisikletçi "kataloglardan beğendiğiniz olursa getirtmeye çalışırız" gibi bir laf etti. Aklınızda olsun.