Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

daha hiç pedallamadım iraz yardım

Konu, 'Cyclocross' kısmında borakin tarafından paylaşıldı.

1. borakin

borakin Yeni Üye

merhabalar foruma 2 gün önce kayıt oldum bir haftadır bisiklet araştırmaktayım (ntv de izlediğim bir program dolayısıyla fena halde gaza geldim) bütçem 300-max 450 lira kısıtlı anladığım kadarıylada cyclo cross bana uygun bir tarz.

Ama esasında tarzımıda tam anlayamadım henuz yeni başlayacağım için ve bşrazda hantal olduğum için ne olur ne gider bilemedim.

185-boy 90 kiloyum cyclo cross yapabilirmiyim ustadlar ne der bu konuda biraz yardım edebilirseniz veya nerden başlamalı pedallamaya?

2. borakin

borakin Yeni Üye

3. gok

gok Forum Bağımlısı

Seviye:
    Cyclo cross tabiki yaparsın. Bütçene göre http://www.carrarobisiklet.com/urunler.aspx?urunid=41 var. Asfaltta daha ince lastik ya da arazi-yol(melez) lastiğide takabilirsin.Üzerindeki kullanışlı lastik.Gösterdiğin bisiklet fiyatı pahalı ama.1250 dolar civarı.Bütçeyi arttırırsan ürün yelpazesi genişler.Güzel bisiklet fakat konforsuz agresif yapılı bisiklet.Sırt-boyun ağrısı yapar.Yeni başlayanlar için pek iyi olmaz.Yol gidonu performans ve iddaalı sürüşler için kullanılıyor.Düz gidon bence daha iyi olur.