Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

DaĞcilik Ve DoĞa YÜrÜyÜŞÜne İlgİ Duyan EskİŞehİr Lİlere Duyrulur

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında çaylak26 tarafından paylaşıldı.

1. çaylak26

çaylak26 Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi ben kendi çapımda hep farklı etkinlikler peşindeyim.TEMA gibi kuruluşlarala ortak çalışmalardan sonra bu kezde dağcılığa merak saldım ve bunu sizlerle paylşamak istedim.Eskişehir in tek özel dağcılık klübü olan GÜZEY ARAMA KURTAMA VE DAĞCILIK klubüne katıldım.Ve forumu anlattım onlarda katılmak isteyen arkadaşları çağırmamı ve oranize etmemi istedi. Katılmak isteyenleriniz bu perşembe günü saat birde klübe ait ofiste toplantı yapılacaktır.katılacaklar bana mesaj atsın görüşemek üzere (bu arada klübün faaliyetleri arasında bisikletde vardır) klübü merak edenler güzey doğa yazıp googledn siteyi bulabilir

Samet Şenel bunu beğendi.
  2. çaylak26

çaylak26 Kıdemli Üye

Seviye:
    Katılıcak arkadaşlar yarın 12.50 de valiliğin önünde olsun.Bu arada bazı arkadaşlar dağcılık pahalı spor malzeme lazım diyorlar.Merak etmeyin çünkü klüpten malzeme desteği sağlanacaktır.Ayrıca direk dağla değil bu işle doğa yürüyüşleri ile başlandığı için mali yönden sıkıntı çekileceğini sanmıyorum.Doğa yürüyüşü için sağlam bir botunuz olması yeterli.Yarın görüşmek üzere.

3. çaylak26

çaylak26 Kıdemli Üye

Seviye:
    Bu toplantıya katılamayanlar üzülmesin her hafta toplnatı oluyor.Birdahaki toplantıyı yakında duyrurcam.Bu arada bir kaç hafta boyunca finallerimden dolayı pek aktif olamıyacam ama finallerden sonra çok farklı ve daha önce yapılmamış etkinliklerle tekara dönücem.Bisikletin sanat ve kültür yönünü Eskişehir de geliştrimeye yönelik olucak bu seferki etkinliklerim.Bu çabamda bana yardım etmek isteyen arkadaşlar özelden mesaj atabilir ve birlikte çalışabiliriz;) Herkeze iyi forumlar dilerim