Dağ bisikletine kelebek gidon taksam mı?

Tepki
1
İsim
yunus
Bisiklet
Cube
@Sinan A. deneyimlerini aktardığın teşekkürler. Benim merak ettiğim vites ve fren kollarının bulunduğu bölüm biraz içe doğru açılı. Satori kelebek gidondan bahsediyorum. Ben uzun yol için almayı düşünüyorum. Benimde mtb var. Kafamda soru işareti oldu o bölümün açılı olması. Sonuçta uzun yol kullanıcam ve saatler sonra elimde bileklerimde ağrı oluşmasını istemiyorum.
Bunun üzerine deneyimin nedir ? Rahatsızlık verici bir etkisi varmı içe doğru açılı olması?

Scudo
Tepki
1
İsim
yunus
Bisiklet
Cube
@Sinan A. Hocam nerden aldınız stokta varsa bende almayı düşünüyorum. Benim gidon 31.8 ve bulamadım Satori var pakat satorinin elcikleride eğik . Bilgilendirirseniz sevinirim

• Beğen
Tepkiler: sezgindurmus

muhyt

Daimi Üye
Tepki
193
İsim
muhittin
Bisiklet
Salcano
@ilker Coşkun güle güle kullanın aldığınız gidonun markası nedir? Bende bu aralar xlc bakıyorum ancak bir türlü siyah bulamadım.

• Beğen

sezgindurmus

Daimi Üye
Tepki
263
İsim
Sezgin
Bisiklet
Carraro
@muhyt hocam xlc siyah çoğu yerde yok 2 internet mağazasında buldum ama güvenemedim. Benim bisikletçiye sordum bulunur ama mtby yakışmaz satmam sana diyor :)

Birde satori tarzı açılı mı yoksa xlc tarzı düz mü karar veremedim.

• Beğen
Tepkiler: muhyt

muhyt

Daimi Üye
Tepki
193
İsim
muhittin
Bisiklet
Salcano
@sezgindurmus verdiğiniz sitelere baktım evet ikisinde de var siyah gidon telefonla irtibata geçip bir iletişim kurmak lazım o zaman insan güvenilirlik konusunda biraz daha tatmin oluyor. Ben kelebek gidonu mtb de kullanacağım zaten alanların da nerdeyse yarısı mtb için alıyor bu gidonları. Eğer siteleri ararsanız buradan irtibata geçelim durum ile ilgili

• Beğen

sezgindurmus

Daimi Üye
Tepki
263
İsim
Sezgin
Bisiklet
Carraro
Şişmanoğlunda stokta yok diyor, bisikletfırsatını aradım kalmamış, sunduyla konuştum mart gibi gelir diyor. Şimdi aydında biryer buldum yarın oraya soracağım.

• Beğen

muhyt

Daimi Üye
Tepki
193
İsim
muhittin
Bisiklet
Salcano
@sezgindurmus anlaşılan stokta var gözüken yerlerde de sadece net üzerinde var gözüküyor. Şuan elinde siyah kelebek gidon olan mağaza yok galiba

ilker Coşkun

Daimi Üye
Tepki
192
Bisiklet
Carraro
Bence o süreler yerine verin ali den sipariş 3 haftada elinize ulaşsın ;)

mustc1940

Üye
Tepki
52
İsim
Mustafa Çelik
Bisiklet
Sedona
Satori zone kelebek gidon hakkında bilgi verebilecek birisi var mı? Konu açacaktım ama forum izin vermiyor :)

• Beğen
Tepki
1
İsim
yunus
Bisiklet
Cube
@mustc1940 bende o konuda sıkıntı çekiyorum. 31.8 mm bulamadım Satori alacaktım derken vaz geçtim açısı beni tedirgin etti doğrusu. Mtb kesinlikle takıcam çünkü uzun tur kullanıyorum. Görüntü umrumda değil konfor daha önemli. Umarım biri çıkarda bize satoriyi anlatır.

Bahadır Aktaş

Daimi Üye
Tepki
192
Bisiklet
Merida
@Bahadır Aktaş
İstanbul avrupa yakasından alacak varsa kargo parasını bölüşebiliriz :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Satori marka alacaklara uyarı: bir yerde okuduğum kadarıyla geometrik sorunları varmış. Sakın almayın diyordu inceleyen arkadaş. Kaynağı bulamadım şimdi. Bulursam eklerim.