Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Dağ bisikleti tavsiyesi

Konu, 'Dağ Bisikleti / MTB / Mountain Bike' kısmında esad küçükkara tarafından paylaşıldı.

1. esad küçükkara

esad küçükkara Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Arkadaşlar acemiliğimi attığım ng 650mi bırakıp yeni bir bisiklet almak istiyorum.Bütçem 1600e kadar çıkabilir.Şu an bir carraro crx 1012 buldum maşası rst first platinumla değiştirilmiş 1200 diyor yanında suluk kafes kask eldiven ayakkabı spd pedal paça bandı gözlük falan da verecek sizce uygun mu hem olduğum ilde kargoyla falan da uğraşmayacam görüş ve tavsiyelerinizi bekliyorum

2. erenyagmur

erenyagmur Yeni Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    ilgilenirsen ben specialized hardrock sport satıyorum.Özel mesajdan fiyatı konuşabiliriz

3. Sarper Tuncer

Sarper Tuncer Forum Demirbaşı

Adı:
    Sarper
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    kardeşim bence 1600 lira verebileceksen sıfır al. bisiklete ne olursa sendeyken olsun daha sonra üzülmezsin şurasu böyleymiş teker böyle olmuş falan diye. benim görüşümdür.

4. AbdullaH123

AbdullaH123 Yeni Üye

Adı:
    Abdullah
    Hayırlı akşamlar forum da ve bisiklet kullanma işinde yeni sayılırım pek bi Bilgim yok açıkçası yazıyı da nereye yazacağımı biledim ama umarım ki doğru yerdir. Engin tecrübelerinizden yararlanmak istedim mtb türü bir bisiklet almak istiyorum neden derseniz hali hazırda zaten bir şehir bisikletim var birde mtb bisikletim olsun dağ bayır çamur gezeyim istiyorum. Forumda birçok yazı okudum ama kafam karıştı tabiki birçok soruya da cevap buldum boyum 1.73 57 kiloyum boyuma göre 16 ya da 17" olması gerektiği gibi ancak diğer bisikleti satmak istemediğim için kısıtlı bi bütçem var maksimum 500 550 tl lik bir bisiklet arıyorum ancak bu fiyatlara sıfır bisiklet almak zor ikinci el bisikletlere baktım biraz kron xjc 1000 , xc 150, xc250 modelleri 380tl gibi rakamlarla başlayıp 800tl ye kadar var ama okadar yükseğe çıkamam maksimum 550 tl ayrıca xc nin zaten sıfır fiyatı 850 tl. Bunların haricinde birde salcano ng 650 ve 750 ü bulabildim uygun fiyatlı sizce bu modellerin hangisini almalıyım daha önce ikinci el bisiklet almadım alırken nelere dikkat etmeliyim fiyat olarak çok yukarı çıkmakta istemiyorum bu işin birde kargo fiyatı falan olacak haliyle alacağım bisikletin iyi kötü masrafı olacak farklı ekipmanlar edinmem gerekecek bunlardan dolayı bütçe mecburen küçük yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

5. illaz

illaz Ghost Htx 7500 Actinum 26er

Adı:
    ilyas
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Bence Ghost se 2000 modeline bir bak araştır.

6. bisikletsorunu

bisikletsorunu Üye

Adı:
    ABC
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Alacağınız ikinci el bisiklette sorun yoksa onu almak mantıklı geliyor. Fakat sıfır her zaman daha iyidir.

7. Ardan pakyurek

Ardan pakyurek Yeni Üye

Adı:
    Ardan Pakyürek
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    550 tl ye biraz daha ekleyebilirseniz daha iyi bisikletler alabilirsiniz. 500 tl civarı bisikletlerin çok işinize yarayacağını düşünmüyorum.