Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Dağ bisikleti seçimi, tecrübeleriniz önemlidir.

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Sinan ŞAHİNOL tarafından paylaşıldı.

1. Sinan ŞAHİNOL

Sinan ŞAHİNOL Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    13 yaşında oğlum için iyi bir bisiklet almak istiyorum. Önümüzdeki senelerde de biner mantığıyla ve arada bende kaçırırım diyerek 26" bir bisiklet almaya karar verdim. 500 600 arası bütçem var. Kron xc 150, Salcano ng 650, vs modelleri beğendim. Ayrıca ikinci el de de 400 TL ye Mosso Wildfire V alternatifi de var. Kararsız kaldım tecrübelerinize ihtiyacım var. Teşekkürler, iyi pedallamalar.

2. Sinan ŞAHİNOL

Sinan ŞAHİNOL Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Yok mu bir fikri olan???

3. Necip Reis

Necip Reis Aktif Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    2 gün önce küçük kardeşime ng 650 mi kron xc 150 diye haşim işcan da önümüze getirdiler.donanım bakımından kron her türlü.kadro olarak ng 650 daha çok hoşuma gitti.zaten kardeşimde ng 650 olsun dedi ve aldık.Salcanonun her yerde bayisi var.Garantiye alın bisikletinizi kafanız rahat olsun.Herhangi bir sorunda eğer servis sorunu çözemezse yeni bir tane verirler.

Donanımı da yükseltme şansınız her zaman var ama kadro için değil...

4. Emrah Özşahin

Emrah Özşahin Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Kron'un sağlamlığından memnunum. 2 yıldır XC750 Modelini kullanıyorum. Ömür boyu kadro garantiside veriyorlar.
    Ama Dağ bisikleti almadan evvel tekrar düşünseniz iyi olur. Ben de dağ tepe çıkarım diye aldım ama pek fırsat bulup gidemedik. Bulunduğunuz bölge yokuş ise olabilir. Daha rahat çıkılır yokuşlar. Ama asfaltta kullanılacaksa sürekli olarak ince lastik almak gerekebilir ekstradan.