Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Dağ Bisikleti Önerisi (1300-1400 TL Bütçe)

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında mrfood tarafından paylaşıldı.

1. mrfood

mrfood Yeni Üye

Arkadaşlar merhaba. Forumda yeniyim, bu ilk mesajım. Yardımlarınız, önerileriniz için şimdiden çok teşekkür ederim.

Trabzon'da yaşıyorum, işe ve okula gidip gelmek için, ara ara şehirler arası turlar yapmak için bir bisiklet almak istiyorum. 10 yıl önce full acera bir Kron Xaos almıştım öğrenciyken, epey kullandım, sonra ne yazık ki balkona terk edildi. Baya uzun yıllardır da balkonda duruyor, sağlam parçalarını kullanıp, kadroyu adam edip, kullanılamayacak parçaları yenileriyle değiştirerek sevdiğim bir öğrenci arkadaşıma hediye edeceğim, kendime de orta halli, yolda bırakmayacak, işimi görecek ve upgrade edilince uzun süre sapasağlam kullanılabilecek bir bisiklet arıyorum. Maddi imkan buldukça yeni komponentler alıp değişiklik yapacağım. City Bike, Tour Bike düşünmüyorum, eski alışkanlıktan ötürü MTB düşünüyorum. Biraz dik bir kadro düşünüyorum, 26 jant. Piyasaya yıllardır göz ucuyla bile bakmıyorum, çok uzağım. Sizden ricam, en fazla bu fiyata, gerek toplama gerekse hazır piyasaya sürülmüş bir dağ bisikleti konusunda bana yardımcı olmanız ve rehberlik etmeniz.

Tekrar çok teşekkür eder, iyi geceler, güzel sürüşler dilerim.

black245 ve dogukan demirbek bunu beğendi.