Dağ Bisikleti Ghost Tavsiye

Bilgeanil

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Ghost
Merhaba arkadaşlar. Önümüzde ki hafta araştırmalarımın ardından Ghost 1175 almayı düşünüyorum. Kullanım amacım hem şehir içi hem de hafta sonları arazi turları ve kamp yapmak. Yazın içinse bir kaç modifiyenin( lastikleri değiştirmek, bagaj takmak gibi) ardından uzun yol yapmayı planlıyorum. Kullanım amacım bu şekildeyken bana başka önerebileceğiniz bir bisiklet var mıdır? Scott ya da Meridaları çok araştıramadım ama sizce Ghost 1175'ten yüksek verim alabilir miyim? ve de kullanan arkadaşlar görüşlerini bildirirlerse çok memnun olurum. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

Scudo

Umut Yayla

Üye
Tepki
19
Bisiklet
Diğer
Ghost donanımını yükselttiğiniz taktirde memnun kalacağınız bir bisiklettir. Yeni başlıyorsanız ikinci el daha iyi donanıma sahip bir bisiklet almanızı öneririm.

Hüseyin Külcüoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Bisiklet
Ghost
@Umut Yayla

Ghost'un 3000 modeli de dahil olmak üzere sonraki modellerin donanım seviyesi yüksektir. Kadro yapıları yine 7005.

Umut Bey'e yazdıklarında katılıyorum. İkinci el temiz bir bisiklet almanız daha iyi olucaktır.

Bilgeanil

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Ghost
hal şöyle ki 3000'e yetecek kadar param yok :) bisiklete yeni başlamıyorum maalesef çaldırdım. İkinci el ise temiz bulmak lazım bilirsiniz o da ayrı bir dert peki bu fiyat düzleminde başka hangi bisikleti önerebilirsiniz bir de ghost 1175 kullanan arkadaşlar gözlemlerini yazarsa mutlu olurum.Sağolun

Tepki
21
Bisiklet
Sedona
Ghost se 2000 ben yeni sipariş ettim yarın yada cuma elime geçicek kesinlikle tavsiye ederim arkadaşım da var harika bir alet