Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

DaĞ bİsİkletİ alicam boyum 1.90 kİlom 140 kron xc750 v fren dÜŞÜnÜyorum yrdmc olrmsnz

Konu, 'Dağ Bisikleti / MTB / Mountain Bike' kısmında Muhammet Bilal Çınar tarafından paylaşıldı.

1. Muhammet Bilal Çınar

Muhammet Bilal Çınar Yeni Üye

Max 900 tl

2. Berke

Berke Road Bike Cyclist

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Bu fiziksel özelliklerinize karşın 26 jant bisikletin sizin üzerinizde çok uygun duracağını düşünmüyorum 29 jant modellere bakmanızı öneririm.

MehmetAliB. bunu beğendi.
  3. Muhammet Bilal Çınar

Muhammet Bilal Çınar Yeni Üye

Bu modelİn 29 janti yokmu

4. yukselg

yukselg Yeni Üye

Bisiklet:
    Raleigh-USA
    Seviye:
    kesinlikle 29 jant hidrolik bir bisiklet al... cunku surekli bakim gerektirmeyen ... pabud tekerlege degcek mi gevsedimi... surekli pabuc degistirme dertlerinden kurtulmak istiyorsan hidrolik bir bisiklet al... ben senelerce v fren kullandim 2-3 haftada bir bisikletciye gidiyordum ... yeni bir bisiklet almaya karar verirken cok arastirdim... turlara katilan yarismalara katilan arkadaslarla gorustum ve salcanonun 29 jant hidrolik frenli ng 650 modelini aldim... v frenle arasinda bu kadarda fark olmaz ... 7 ay ile 1 sene arasinda bir pabuc degistirirsin... baskada birsey yapmazsin... fiyatin yukseklerdeyse salcano yerine kron merida scott gibi markalara bakmani oneririm... benim butce 700 tl civarinda oldugu icin salcano aldim 600 tl ye aldim.. ama simdi 2014 modelleri cikti cok guzel tasarim ve renkler var ... sana onerim hidrolik 29 jant bir bisiklet...

5. Gültekin R. Demirkaya

Gültekin R. Demirkaya Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bu modelin 29 jantı yok ama en büyük boyu "20 size" diye geçer ondan vardır. Tercih meselesi