Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Dağ bisikleti 26x2.10 dış lasikleri 26x1.75 yol lastiklerle değişirmek

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında aqko14 tarafından paylaşıldı.

1. aqko14

aqko14 Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Merhabalar Dostlar Dağ bisikleti 26x2.10 dış lasikleri 26x1.75 yol lastiklerle değişirmek istiyorum bu konuda lasik öneriniz varmı bir de bunun için iç lastik değiştirmem gereklimi hangi ölçülere bakmam lazım.

Teşekkürler

2. Makula 06

Makula 06 Üye

Adı:
    Ugur gurlevik
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Selam patlamaya karsi korumali bir urun istiyorsan swalbe maraton yada daha hesapli rubena serisi var. İlkini yaklasik 250 km kullandim tek patlak yok ( cam kirigi diken vs hepsinden gectim) kuru toprak yoldada idare eder fakat micirli yolda hakimiyet zor oluyo. 26x1,75 asfalt icin ve hafif arazi icin en ideal boy bana gore. Benimde 26x2,10 idi 26x1,75 donusturdum ic lastik degistirmedim sorun yok zaten ic lastigin uzerinde yaziyodur hangi ebat dis lastige uyar diye Kazasiz pedallamalar..

bozkurtcml bunu beğendi.
  3. kuşlar gibi özgür

kuşlar gibi özgür Bisiklet tutkunu ^^

Adı:
    Barış
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    @Makula 06 ya katılıyorum. Bütçenizi bilmiyorum ama 30 TL civarına Rubena Flash, 50 TL civarına Rubena STU 5mm korumalı alabilirsiniz. Schwalbe Marathon veya Schwalbe Marathon + bakabilirsiniz, bütçe elveriyorsa çok iyi lastiklerdir :) Jant ölçüleri kaldırıyorsa ince almanız daha iyi olur. 26x1.50 alabilirsiniz :)

ercst0rm bunu beğendi.