Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Daccordi yardım

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Ali Haydar ÖZÜAK tarafından paylaşıldı.

1. Ali Haydar ÖZÜAK

Ali Haydar ÖZÜAK Üye

Adı:
    Ali Haydar Özüak
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Beyler Daccordi marka columbus model bisiklet buldum kadronun ozellıklerı bunlar http://www.daccordicicli.com/textDetail.aspx?tid=91&s=PastAndFuture
    2002 / 2003: Replica Team 2001 e Replica
    Il telaio replica nasceva inizialmente con i colori del Team Professionistico Selle Italia del 2001. Si trattava di un alluminio con tubzioni Columbus Altec 2 e forcella in carbonio. Una bici che offriva qualcosa in più rispetto ad un entry-level, con un peso del telaio contenuto a 1380 grammi.

bisiklet carbon çatallı 7005 alimınyum bisikletin gidonu kırıkmış sadece birde üstünde campagnolo daytona set var seti araştırdım 250 paund civarında bisiklet bulgarıstandan gelmıs sanırım yorumlarınızı alabılırmıyım fiyatı 900 lira 900 liraya değer mi tdl 1200 pro bianchi ile takas yapıcam liste fiyatı 1050 lira benım bisikletin yol bisikletine başlıcam yeni olarak kafama yattı bisiklet sizinde yorumlarınızı alabılırmıyım daccordi italyan malıymıs sevenleri felan varmıs el yapımı bisikletler üretiyormus forumda okuduguma göre yorumlar için şimdiden teşekkürler

baykuş97 bunu beğendi.
  2. Murat Cömez

Murat Cömez En yeni üye - Kayıt: Az önce

Adı:
    Murat Cömez
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
  3. Ali Haydar ÖZÜAK

Ali Haydar ÖZÜAK Üye

Adı:
    Ali Haydar Özüak
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    hocam almaya karar verdım yurt dışında 650 $ a felan 2. eli var bisikletten fazla yok zaten birde kadro özel bir kadro olarak üretilmiş sitesindeki yazıya göre

4. baykuş97

baykuş97 "fekku ragabe"

Adı:
    ilhan beyoğlu
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    İyiymiş.. Neden olmasın...