Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

cyco katlanır bisiklet..

Konu, 'Katlanır Bisikletler' kısmında levent koç tarafından paylaşıldı.

1. levent koç

levent koç Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    selam arkadaşlar yeni bisikletimi sizle tanıştırayım dedim.. alman cyco katlanır bisiklet.. yorum yada sorularınızı bekliyorum selamlar..
    [​IMG][/url][/IMG]

2. D.Mustafa

D.Mustafa Bisikletkolik

Seviye:
    Hayırlı olsun, ama tek foto eksik kalmış farklı açılardan ve katlı halini de eklerseniz bi inceleyelim yani :D

3. levent koç

levent koç Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    tamam yakında yeni resimlerini ekleyeceğim selamlar..

4. Burcuu

Burcuu Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Çok güzelmiş. Keyifli pedallamalar dilerim :)
    Ben katlanırlarda bu tarz eğimli kadroları seviyorum.
    Bagaj, çamurluklar, ışıklar her şey var :)
    Ağırlığı ne kadar ?

5. levent koç

levent koç Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    13.9 kg burcu hanım.. alman cyco firması kaliteli bisikletler üretmiştir ve köklü bir markadır.. bisikletin aerodinamik bir yapısı sportmen bir duruşu var.. dediğiniz gibi beğendim bu bisikleti.. ön ışıkları led.. ön ve arka ışıkları da dinamodan beslemeli.. tekarlekleri fosforlu.. koltuk amortisörlü.. kadroda 7005 alüminyum kullanılmış.. aslında arka bagaj haricinde her yeri alüminyum.. bagaj da alüminyum olsaydı belki biraz daha hafif olabilirdi.. ayrıca dinamo göbekte olsaydı belki teker sürtünmesi biraz daha az olurdu.. bir de keşke 3 değil de 5 vites olsaydı biraz daha az pedal çevirip daha hızlı gitmemiz mümkün olabilirdi diye düşünüyorum.. çünkü şuanki haliyle 3 vites olduğu için yüksek hızlara ulaşma adına ve de o hızda kalma adına çok pedal çevirmek zorunda kalıyorum.. 3 ihtimal var.. ya aynakolu büyütüp daha çok dişli bir sisteme geçeceğim ya da elimde sturmey archer göbekten 5 vitesli ve göbekten dinamolu bir model var onu arka göbeğe takacağım.. 3. ihtimal böyle kalacak...:) yine de 380 tl gibi bir rakama neredeyse sıfır ayarında alman malı bir bisiklet aldığımı düşündükçe mutlu oluyorum.. evde bindiğim 4-5 bisiklet daha var.. (26-28 jant) ama bunu yeri ayrı:) katlıyorum arabaya atıp yazlığa gidiyorum.. tekrar açıyorum işe gidiyorum:) kullanımı hızlanması o kadar hoş ki... ilgi çeken gözler de cabası..

6. D.Mustafa

D.Mustafa Bisikletkolik

Seviye:
    380 e mi aldınız :) ve 2. El olarak nerden buldunuz. Bu gibi detaylı sorular la kafanızı ağrıyacağım fakat resim ler yüklenmeden sormayayım demiştim. O zaman ayrıntılı bahsedin lütfen nerden kaç para alternatifleri varmıydı .... :)

7. levent koç

levent koç Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    işte söz verdiğim diğer resimler..
    [​IMG][/URL][/IMG]
    [​IMG][/URL][/IMG]

merhaba mustafa bey.. evet 380 TL ye bir gurbetçiden 2. el olarak aldım.. nereden mi buldum? tabiki sahibinden com...:) ne yazıkki alternatifleri yok yani ürün tekti.. ilginize teşekkürler.. bol pedallamalar..

8. D.Mustafa

D.Mustafa Bisikletkolik

Seviye:
    Gerçekten çok güzelmiş Maşallah diyeyim nazarım değmesin :). Fiyat olarak çok uyguna aldığınızı söyleyebilirim salcano nun katlanırı bile 600 tl iken bu kadar temizlikte ve özellikte kaliteli bir bisikleti iyi denk getirmişsiniz.Umarım forum katlanır bisiklet isteyen arkadaşlarda böyle uygun bisikletler denk getirirler.

9. levent koç

levent koç Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim mustafa bey.. ne demişler arayan bulur.. sahibinden com gibi sitelere bu ve buna benzer 2. el bisikletler arada bir düşüyor.. takip etmek lazım.. bu arada özelden sorunuza birazdan cevap vereceğim selamlar..