Cyclokedi bisiklet cemiyeti

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.299
Bisiklet
Salcano
logo.jpg

İşim gücüm yok birden aklıma geldi. Baktım forumda kedi ve hayvan sever çok arkadaşımız var böyle bir oluşum içine gireyim dedim. Eğer bu grup ayakta kalır ve tutarsa ne mutlu bizlere.

Bu bisiklet grubunun herhangi bir spesifik hedefi yoktur. Eğer katılımcı arkadaşlar olursa onlarla birlikte geliştirilebilir projeler ortaya atılır ve bu başlık altında değerlendirilebilir. Üye olabilmenin de herhangi bir şartı yoktur. Yani "ne olursan ol, yine gel" düsturunu ilke edinmiş durumdayım. Kendi düşüncem bir çok farklı görüşten insanı bir arada tutabilmenin bir yolunu edinmekti. Umarım bu grupla bunu hepimiz başarırız.

Hem toplumsal bireyler olarak birbirimizi daha iyi tanımaya ve tanışmaya özen göstermek hem de beraber organizasyonlar yapmak amacıyla böyle bir grup kurma hevesi sardı beni.

Kediyi hem sevdiğimden, hemde şehrin her yerine özgürce ve salınarak gidebildiğinden sembol olarak seçtim. Kısacası beni seven, sevmeyen tüm arkadaşları gruba davet ediyorum. Amaç birlikte organize olabilmek, hoş sohbetlere bahane üretmektir.

Hepinize saygılarımla
Cyclokedi Bisiklet Grubu Başkanı ( Diktatörülüğe adım atmış bulunmaktayım. Acil muhalefet aranmaktadır.)

Not : Çizmiş olduğum logoyu daha iyi yapacak grafiker arkadaşlara buradan selam olsun :)

Üyelerimiz;

@Atilla Gobel İstanbul - Gaziosmanpaşa-Fatih
@Tahsin Y. Istanbul - Beykoz-Acarkent
@chnkrmz İstanbul - Bağcılar
@Matiz İstanbul - Avcılar
@Sadettin Z. İstanbul - Pendik
@Atacan İzmir - KSK
@mtb_rider
@olympos
@gunce İstanbul - Çekmeköy
@Çağlar Çağlayan Denizli
@Ismail Hakkı Y.
@feyza g Eskişehir
@Tolga Günsezer Manisa - Sarıgöl
@Alper Cokyuksel İstanbul - Kadıköy-Göztepe
@akndgl

Scudo

Tahsin Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
114
Grup adi hosuma gitti ve bence bu grubu hayvan barinaklari, hayvan haklari veya toplumsal farkindalik ile ilgili konularla bagdastirip bir amac ugruna ilerletebilirseniz super olur :) bu durumda bende araniza katilmak isterim ancak sadece ve sadece organizasyon yapalim turlayalim ise size basarilar dilerim.

Yinelemk isterim grup adi cok guzel :)

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
ben varım :D

• Beğen
Tepkiler: Gjankrow

chnkrmz

Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
cemiyeti kıtta :D
3d yazıları beyaz yaptım ama niye gri çıktı anlamadım.
vektör dosyasını saklıyorum değişiklik istersen söyle :Dcemiyet.jpg

Matiz

Daimi Üye
Tepki
307
Bisiklet
Mosso
Ben de varım.bence resim çok hoş olmuş.bunu yama yaptırıp formalara dikebiliriz:)

• Beğen

Sadettin Z.

Forum Bağımlısı
Tepki
11.749
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Cyclocross
Bensiz düğün yapanı kediler kovalar. Ben de forma istiyorum.

• Beğen

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.299
Bisiklet
Salcano
@Tahsin Y. Kendimiz topluca karar alırız ve ona göre organizasyon yaparız. Sende böylece katılıp denemiş olursun. Hem organizasyonlara gelmesen bile cemiyet üyesi olmanın bir sakıncası yokki :)

@chnkrmz Logo ellerinden öper kardeşim. Sana özelden bir vektörü atabilirim diyecektim ama sen çizmişsin bile ellerine sağlık. Bir iki ekleme yaparız olur biter.

@Mehmet Levent Ankara şubesi sizin olsun, sizden kıymetli mi ? Hem sizi kurucu ilk dokuz üye arasında oldunuz. Ankara, İstanbul farketmez, cyclokedi affetmez.

@Matiz Sticker, forma falan işleri kolay. Ben kendime t-shirt yapayım bakayım güzel olacak mı ? Bu arada sende hoşgeldin.

@Sadettin Z. Kambersiz düğün olmaz, sensiz bu grup hiç olmaz.

@Atacan Aday adayı yok kardeşim, üyesin direk, hayırlı olsun :)

@Edip Dinçer Sana da ufak bir hatırlatma, beğenmekle yürümüyor bu işler. Beğen geç oldumu şimdi ? :)

Atacan

Daimi Üye
Tepki
385
Bisiklet
Giant
O zaman uye olarak ilk onerim logodan Istanbul yazisinin kaldirilmasi ve yerelden cikip globale tasinmamiz

• Beğen
Tepkiler: ERDİNÇ DURAN

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.299
Bisiklet
Salcano
@Atacan Olabilir bunu konuşalım. İl olarak ayırmaktaki sebep işleri kolaylaştırmak başka hiç bir sebebi yok. Aynı logoyu İzmir yazısı ile kullanabilirsin bence. Hatta nereden olduğun belli olacağın için daha güzel olur. Böylece organizasyon yaparken kolaylık sağlar diye düşündüm ama her türlü öneri değerlendirilmelidir.

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.299
Bisiklet
Salcano
Bu arada logoları renkli yapmama sebebim t-shirt yaparken maliyetin ucuza olmasıydı. İsterseniz renkli versiyonunu yaparız ama böylesi daha hoş duruyor kanımca.

İzmir.jpg Ankara.jpg

Matiz

Daimi Üye
Tepki
307
Bisiklet
Mosso
Siyah beyaz çok güzel bence de.@chnkrmz geçen bir yerde mesajını görmüştüm grafik tasarımla ilgili, benden iş beklersen çok beklersin diyordun :D nasıl olacak bu işler

• Beğen
Tepkiler: chnkrmz

chnkrmz

Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
@Matiz

karıştırma şimdi onu ara sıra hızlı da iş yaptığım olur inşallah :D

Ahmet A. Atalay

Aktif Üye
Tepki
140
Bisiklet
b'Twin
Antalyada yokmu bu organizasyon? :) Kedileri Çok Severimmm Bisikletleride severim :)

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/aa/c1/56/aac1562ab1b8d9e963b12b45c5597e6b.jpg http://egotvonline.com/wp-content/uploads/2011/06/CatBike.jpg