Cyclocross Bisikletlerimizin Fotoğrafları

Ahmetgitar

Forum Bağımlısı
Tepki
5.634
İsim
Ahmet
Forumda nedense pek tercih edilmemiş bir tür. Oysa ki hızlı, sağlam, güzel. Hemen her türlü yolda hızdan ve spor sürüşten taviz vermeden ilerlemenin bir yolu. İlginin artması dileğiyle.

İlk fotoğraf benden olsun.

Corratec C-Cross
IMG-20160905-WA0011.jpg

Scudo
Tepki
63
İsim
Ali Sönmez
Bisiklet
Diğer
Su sahip olmamakla birlikte, hedef bisiklet tarzim. Yanliz gece gündüz her gün sürdügüm icin far donanimi arka sele ön tasiyici camurluk vs olmazsa olmazim. Bunlari ekleyince 1000 euronun altinda almak mümkun degil. O yüzden beklemedeyim, tabi düzenli gidip modelleri takip ediyorum.

Tepki
63
İsim
Ali Sönmez
Bisiklet
Diğer
@Ahmetgitar Ben bir süredir yurt disindayim. Burada ciddi kullanici kitlesi var Crossfire diye geciyor. Full donanim olmasina ragmen gayet hafif islevsel bisikletler. Rennrad isteyip günlük kullanimindan sikayet edenler icin guzel alternatif. Ön göbekten dinamolu jant ve yeni nesil ön arka led farlar ve cok guzel seleler var camurluk aksesuarlarida mevcut. Kesinlikle benim stilim 0185078_0053-0.jpg

Peacess

Üye
Tepki
37
İsim
Serdar
Bisiklet
Carraro
@aallyy_3585 col teşekkür ederim. Cok şık bir bisiklet keşke ülkemizde de bu çeşit bisikletlere ulaşabilsek.

Tepki
63
İsim
Ali Sönmez
Bisiklet
Diğer
@Peacess Ne demek severek. Benimde cok sevdigim bir model magazada her gittimde hayran kaliyorum. Yakindan cok daha etkileyici. Suan guncel fiyati 1.500 Euroda, al ve yola cik.

Peacess

Üye
Tepki
37
İsim
Serdar
Bisiklet
Carraro
@Burak300c çok güzel bir bisiklet. Güzel günlerde kullanınız. Sti kol ve hidrolik fren performansını gerçekten çok merak ediyorum. Kesinlikle çok performanslıdır.

• Beğen
Tepkiler: wecouldbefree

Ahmet.YILDIZ

Aktif Üye
Tepki
324
İsim
Ahmet YILDIZ
Bende İnş Bi aksilik olmaz ise Bugün Salcano cyc02 alıyorum yakında aranızdayım
BU arada bisiklet sram apex setli görüşlerinizide merak ediyorum??

• Beğen
Tepkiler: Hakan38

Battutaettanci

Daimi Üye
Tepki
281
İsim
yasin
Bisiklet
Corratec
@Burak300c

kablonun üst borunun üstünden geçmesi rahatsız etmiyor mu? :) hayırlı olsun bu arada ..

Ahmet.YILDIZ

Aktif Üye
Tepki
324
İsim
Ahmet YILDIZ
@Şafak Hasret

Hastayım şu bisikletin kadro şekline cyclocross Şöyle olur Böyle olur diye kadro ve komponent tarifi yapan şekilcilere en büyük cevap Tam bir hibrit bisiklet

Aerocycle

Eski sporcu, Yeni performanscı
Tepki
127
İsim
Murat
Bisiklet
Corratec
@Şafak Hasret bende bu anyroad düşünüyorum. Videosunu seyrettim 4 farklı sürüş pozisyonu vardiolar. Siz sürerken bel boyun ve omuz ağrısları oluromu? Hafifi arazide sürülebilir demişler tümsek çukurlarda çok fazla elde titreşimi hissediomusnuz ?

Burak300c

Üye
Tepki
35
İsim
Burak
Bisiklet
Cube
@Peacess
Frenler mekanik hidrolik değil ayar yapınca güzel