Cyclist Türkiye

Fatih Ertörün

Forum Bağımlısı
Tepki
1.064
@Artık Yok

Merhaba vermiş olduğunuz bilgi için çok teşekkürler evet Cyclistin her ay çıkan yeni sayılarını bisiklet sever dostlarımıza hızlı ulaştırmak adına mağazamızda satıyoruz.

Saygılarımla
Fatih Ertörün

• Beğen
Tepkiler: alabao ve Özgünn
Scudo

Insansevmem

Aktif Üye
Tepki
308
İsim
Erim
Bisiklet
b'Twin
Bir mobil app yapsalar...

Bahadır Gürel

Forum Bağımlısı
Tepki
7.943
İsim
Bahadır Gürel
Bisiklet
Geotech
Yıllarca beraber bisiklet sürdüğüm Tarık Gül de dergide çalışmaya başladı (daha önce Atilla'nın Bostancı dükkanında çalışıyordu). Derginin kalitesi nasıl değişir bilmiyorum ama Tarık'ın olduğu yerde eğlence eksik olmaz. Ofise renk katacağı için belki dergiye de yansır. Zaten benim anlatmama gerek yok Tarık'la tanışmış olan ne demek istediğimi bilir. İki yıl sonra emekli oluyorum, dergide yapacak iş var mı diye kapılarını çalabilirim belki :)

OgulcanGuven

Aktif Üye
Tepki
191
İsim
Oğulcan
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bugün aldım dergiyi; hoşuma gitti ancak biraz daha bisiklet bakımına yer ayırmalarını dilerdim..
Saygılarımla.

• Beğen
Tepkiler: mustafa ç

Cüneyt HOCAOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
Bisiklet
Trek
Aylık takip ediyorum, emeği geçen herkese yürek dolusu teşekkürler, Türkiye'deki büyük bir boşluk kapatıldı.

MehmetAliB.

Forum Bağımlısı
Tepki
4.927
@Dubidakka Onu ilk abone olanlara hediye veriyorlardı. Şimdi veriyorlar mı bilmiyorum. Sitesinin Abonelik kısmında telefon numarası var. Oradan öğrenebilirsiniz.

Bu arada geç haber verilse de şöyle bir fotoğraf yarışması var:
yarisma.jpg
(link)

MehmetAliB.

Forum Bağımlısı
Tepki
4.927
@Dubidakka
İlk verdikleri siyah tişörtü diyorsunuz zannettim. Dergiyi alınca gördüm forma setini. Çok güzel hazırlanmış:harika: Satışa çıkarırlar heralde.
Abone olanlara indirim güzelliği falan olur umarım

Screenshot_20160505-144918.png

dincer_colak

Forum Demirbaşı
Tepki
580
Bisiklet
Merida
formalar için bilgi aldım suan satısta degillermiş onumuzdekı aylarda satısı duyrulacakmıs arkadasar

• Beğen
Tepkiler: Savaş Acıboz

Burak Şimşek

Aktif Üye
Tepki
153
İsim
Burak Simsek
Bisiklet
Cesur
Gercekten cok begendim eger yuksek bi meblag olmazsa alinabilir

ziyainal

Forum Demirbaşı
Tepki
230
İsim
Ziya
Bisiklet
Merida
spesifik bir spora ait dergileri pek beğenmiyorum okurken sıkılıyorum ama cyclist hep okumak istediğim bir dergi olmuştur ama ön yargımı kırıpda hiç almadım ama ilk fırsatta okuyacağım :)

dincer_colak

Forum Demirbaşı
Tepki
580
Bisiklet
Merida
Evet tasarim guzel mantikli bir ucret istenirse alinabilir ama sanmiyom bir dunya para isterler ozel tasarim yaptiislae dergide oyle yaziyordu Aydan Çelik tarafindan artik belli olsun dura gore degerlendiririz

Ben nutun sayilarini aldm kitapligimda yerini aldi

merhabalar cyclist dergisine sordum forma durumunu satısa sunmuslar ama fiyat benim butcemi aştı ne yazıkkı 250 tl oldugunu belırttıler formanın

ne yazıkkı fotoyu kaydedemedim

https://attachment.outlook.office.net/owa/dincer_clk@hotmail.com/service.svc/s/GetFileAttachment?id=AQMkADAwATYwMAItOTNhMy1jNWQxLTAwAi0wMAoARgAAA%2FJ93WS9klBJnrIX%2Bn1H7zMHAEMbAOxhkEZJh3gG13N2epQAAAIBDAAAAEMbAOxhkEZJh3gG13N2epQAAABsyVk6AAAAARIAEAAx3pjcdQrnT6X5HqekuhPH&X-OWA-CANARY=6vi4m8pfLE6tiWECARas_MCykHOuutMYhzhJ2A8vHAZONmEFHfCCGEX65nyXCDDLXv8vt9zfShU.&token=5e79f376-019f-47f0-aba0-7311b63d5c2b&owa=outlook.live.com&isc=1

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@dincer_colak Link atabilir misiniz? Satış nerede yapılıyor? İngiltere'den forma almak üzereyim onlar yerine Cyclist'i desteklemek isterim.

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@dincer_colak 1dk. önce facebooktan mesaj attım dergi sayfasına, sayfa sorumlusu mesajı gördü, cevap bile vermedi.

dincer_colak

Forum Demirbaşı
Tepki
580
Bisiklet
Merida
@Kerem Groims yogunluktan olsa gerek cevap vermemıslerdır yada bılgı alıp donuyorlardır ben dun mesaj attım bugun yanıt verdıler mesela

@Kerem Groims gelen cevap

Tekrar Merhaba Dinçer Bey,
Forma satışı için link kısa bir süre sonra web sitemizde yer alacaktır. Linkle beraber kredi kartı veya havale ile satış yapılacaktır.
İlginize teşekkür ederiz.

• Beğen
Tepkiler: Groims