Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

cycling.tv

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında acumur tarafından paylaşıldı.

1. acumur

acumur Forum Demirbaşı

Seviye:
    selam arkadaşlar,
    www.channelchooser.com isimli bir site keşfettim.içinde müzik,film,spor v.b bir çok tv kanalı var bedava seyredebiliyorsunuz.ancak daha önemlisi bu mevcut kanallardan biri cycling.tv isimli yarış ve diğer bisiklet görüntüleri veren oldukça güzel bir kanal.bir çok dalda seçim yapıp gerek highlight şeklinde gerekse canlı yarış görüntüleri olarak izleme imkanınız var.
    yine aynı site içerisinde high.tv diye bir kanal var buradada bisiklette dahil olmak üzere bir çok extreme spor dallarını izlemek mümkün.
    ayrıca bu bahsettiğim kanallara www.cycling.tv ve www.high.tv şeklinde bağımsız olarakta ulaşabiliyorsunuz.
    iyi eğlenceler . . .

2. Soner Sarihan

Soner Sarihan Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    ben bisikletle ilgili olanda bir şey izleyemedim ama diğeri çok çok güzel. bol bol heyecan

3. burgazz

burgazz Forum Bağımlısı

Seviye:
    cycling tv bildiğim kadarıyla tam abonelık sistemine gectı yanı yarıs seyredebılmek için abone olmanız lazım eskiden log in olmak kaydıyla baya bır yarıs seyredebılıyorduk ayrıca sezondan baya sıkı yol yarıslarını canlı olarak verıyor

Soner Sarihan bunu beğendi.
  4. acumur

acumur Forum Demirbaşı

Seviye:
    abone olmak kaydıyla izleyebileceğiniz videolarda var site içinde ama tam aboneliğe geçmiş değil.zira ben şuan izleyebiliyorum site içine yerleştirilen videoları.zaten girer girmez ekranda herhalukarda bişey göstermeye başlıyor.ben bişey seyredemedim derken ne demek istdiğinizi anlıyamadım.
    ayrıca ekranın sağ üst köşesinde 'search' butonuna basarsanız size üstünde 'categories' ve 'sub-categories' yazan bir sayfa açıyor.o sayfada arzu ettiğiniz türü seçip 'do search' butonuna basıyorsunuz ve size konuyla alakalı mevcut videoları çıkartıyor.sizde izlemeye başlıyorsunuz.

koray386 bunu beğendi.