Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

custom kask

Konu, 'Giyim' kısmında mustafatepe tarafından paylaşıldı.

1. mustafatepe

mustafatepe Üye

Seviye:
    Forumda bir arkadaşın açtığı konu vasıtasıyla tchibodan kask aldım. beyaz ve eflatun hoştu ama tarzım değildi. siyah sprey boyayla boyarım diye düşündüm. Bugün boyadım fakat boya akınca dalga dalga oldu ayrıca üstünde oluşan damlacıklarda kötü görünüyordu. Dalgalı yerleri zımparalayıp bir kat daha boyarım dedim ve zımparaladım. İşte sonuç :) Kesinlikle boyaya gerek kalmadı süper oldu (bence). Eski görünen şeylere oldum olası bayılıyorum, soluk tshirt, yırtık kot, boyasız, yıpranmış ayakkabılar, klasik arabalar vs... bu da tam benim tarzım oldu. Üstelik dünyada başka örneğinin de olmaması başka bir ayrıcalık...

2. sedat_slave

sedat_slave Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Beldeyama
    Seviye:
    Sağlam kaza yapılmış gibi görünüyor. Bilmesem geçmiş olsun derdim muhtemelen :)

3. mustafatepe

mustafatepe Üye

Seviye:
    belki bu arıza deyip trafikte uzak dururlar biraz :))

4. Ahsen Okyay

Ahsen Okyay Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    Valla ya bayağı sabıkalı duruşu var. Hertürlü kötü düşünceyi hakediyor :D Ellerine sağlık gerçekten güzel bir iş çıkmış ortaya farklı olmuş.

5. Eray Geçay

Eray Geçay Kıdemli Üye

Seviye:
    Bende kaskımı düz beyaza boyayacağım bu konu da deneyimliyim biraz :D Boyayacağınız yüzeyi iyice kuru bezle temizlerseniz hem yüzey temiz olur hemde kask elektriklenmiş olur böylece boya daha iyi yapışır. Birde boyayı 30 cm den püskürtürseniz boya yüzeyde akma yapmaz kurusun 2 saat sonra bir kat daha atın, ertesi günde bir kat atarsanız sapasağlam olur ancak kurumasını beklemek çok önemli :)