Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu Trt Spor Frekans 11096-30000/H

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Kadir Altuntaş tarafından paylaşıldı.

1. Kadir Altuntaş

Kadir Altuntaş Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    :) Arkadaşlar bugün burda iki konu açmak zorunda kaldım özür dilerim,herkese çabuk ulaşabilmek için..
    Benim gibi izleyemeyen arkadaşlar başlıkta belittiğim frekansı ayarlasınlar,ben ayarladım.

Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu,Trt 3 Meclis yayınına girdiği zaman,Trt Spor:11096-30000/H Frekans'tan izleyebilirsiniz..İnşallah...

2. Serkan Çoban

Serkan Çoban Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Geçen sene TRT3 çekmediği için izleyememiştim, kahrolmuştum.
    Bu sene yine TRT3 ve yine izleyemiyorum!

Şimdi dediğiniz frekansı denedim, kaydettim ama nedense görüntü bozuk, yok denecek kadar kötü:(
    Benim anten mi döndü acaba anlamadım ki...
    Belki de yayında bir sorun vardır.
    Yarın göreceğim artık oldu mu olmadı mı...

Ama şunu da söylemeden edemeyeceğim:
    Yetkililer karşılarına kamerayı, ellerine mikrofonu aldılar mı başlıyorlar "Aman efendim ülkemizde bisiklet sporuna yeterli önem verilmiyor. Vay efendim insanlarımız bilgisiz. Neymiş efendim Avrupa bizim gibi değilmiş..." Ama böylesine kapsamlı ve önemli bir faaliyet kendi ülkemizde maalesef TRT3 gibi çoğumuzun bilmediği, izlemediği veya izlemek istese de bulamadığı bir kanalda ve üstünkörü bir şekilde yayınlanıyor.

Yazık...

3. Kadir Altuntaş

Kadir Altuntaş Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Serkan Arkadaşım ne desen haklısın aynen katılıyorum, Bisiklet Sporuna ilgimiz var ama alakadar olan yok!.
    Dün TRT'ye telefon açtım bir yanıt alamadım,üstelik 5 tl kontörüm gitti.ALLAH Razı Olsun Sitedeki Arkadaşların yardımıyla bu frekanstan net izledim ama kafam dünkü yarışta kaldı,maalesef bende izleyemedim..

Sizin Anten eski çubuksa biraz zor,ya komşuda yada bir tanıdıkda izle istersen;Ne günlere kaldık ya..neyse Hayırlısı.

Hoşça Kalın Arkadaşlar...