Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Cumhurbaşkanımızla Yaptığım Söyleşi

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Erhan Doğaner tarafından paylaşıldı.

1. Erhan Doğaner

Erhan Doğaner Bisikletkolik

Seviye:
    Sayın Cumhurbaşkanımız Nejdet Sezer Ankara Müzik Festivalinin açılışına katıldı çarşamba akşamı. Bende oradaydım, Cumhurbaşkanımızla konuşma fırsatı buldum. Kısa süreli muhabbetimizde sorduğu soruları yanıtladım. Nerde okuduğum, ne üzerine okuduğum gibi genel sorulardı bunlar. Kendisi son derece güleryüzlü ve sıcakkanlı bir insan. İşin garibine bakın ki ben haftanın 5 günü Cumhurbaşkanlığı muhafız alayının önünden bisikletle geçiyorum, etrafındaki kaldırımda tur yapıyorum... Ama tabiki o an bunu söylemek aklımın ucuna bile gelmedi.

Cumhurbaşkanımız Nejdet Sezer, Eşi Semra hanım ve Ben

Cumhurbaşkanımız bir konuşma sırasında

Cumhurbaşkanımızız salondan ayrılışı

OzgurIskin bunu beğendi.
  2. tırt kaptan

tırt kaptan Forum Demirbaşı

Seviye:
    Sayın Cumhurbaşkanımız Ahmet Necdet Sezer, Türkiye'nin gelmiş geçmiş Cumhurbaşkanları içerisinde en alçak gönüllü ve dürüst devlet adamlarından biri olmuş, ve bence yeri doldurulması güç bir Cumhurbaşkanı olarak anılacaktır.
    Oğlunun Çankaya Köşkünde düğün töreninin yapıldığı gece tüketilen elektrik ücretini dahi karşılayan bir Cumhurbaşkanı ( Atatürk ve İnönü'den sonra ) görmüş müydünüz? Kırmızı ışıkta bekleyen? Markete alış verişe giden?
    Gerçekten böyle bir Cumhurbaşkanımız olduğu için gurur duyuyordum. Ne diyelim görev süresinin bitiminden sonraki hayatında da umarım sağlıklı ve başarılı olur...

deutz, Ceyhun Pekuz ve güray bunu beğendi.
  3. simplonmurat

simplonmurat Forum Bağımlısı

Adı:
    Murat ALTINCAN
    Bisiklet:
    Simplon
    Seviye:
    İyi çıkmışsın.:>

4. mcaliskan23

mcaliskan23 Bisikletkolik

Seviye:
    CUmhurbaşkanı iyi de anlayan kim, millete yiyip içip deveyi hamuduyla götüren yarar, milletin sırtındaki sülükler ne yapsın Sayın Cumhurbaşkanı gibi sade ve dürüst insanı ...

güray bunu beğendi.
  5. Ceyhun Pekuz

Ceyhun Pekuz Kıdemli Üye

Seviye:
    Kelimesi kelimesine katılıyorum.Keşke cumhurbaşkanlık süresi bitince direk siyasete atılsa da genel seçimlerde boş oy atmasak :rolleyes:

güray bunu beğendi.
  6. Ozge Deniz

Ozge Deniz Bisikletkolik

Seviye:
    çok hoş bi çift ama.bundan fazla söyleyebilcek bilgim yok.teşekkürler fotograflar için...

güray bunu beğendi.
  7. Karakartal Platton

Karakartal Platton Forum Bağımlısı

Seviye:
    Gerçekten çok şanslıymışsın edoganer

8. H.Can DEMİREL

H.Can DEMİREL Bisikletkolik

Seviye:
    Fırat kardeşime kesinlikle katılıyorum.Ama maalesef dürüst,efendi,hoşgörülü,mütevazi ve saygın siyasetçinin ülkemizde değeri bilinmiyor:( Umarım önümüzdeki yıllarda ülke yönetimine talip olan tüm siyasilerimiz Cumhurbaşkanımız gibi kişileri kendilerine örnek alırlar...

güray bunu beğendi.
  9. deutz

deutz Forum Demirbaşı

Seviye:

Bana gelen bir mailde okumustum oglu Leven'te bir o kadar efendi ve kendini bilen bir insan.Insallah boyle aileler,boyle durust insanlar gun gectikce artar...

güray bunu beğendi.
  10. Ülkemizin Cumhurbaşkanımıza ve onun gibi iyi karakterli insanlara ihtiyacı var. Görevine devam etmesini isterdim. Hele ki böyle bir siyasi ortamda!

11. Erhan Doğaner

Seviye:
    Evet arkadaşlar bende sizin yazdıklarınıza katılıyorum. Kendisi salona girerken çıkarken diil oradan arabasıyla ayrılırken bile alkışlndı. Bu millet kendi evladını, kendini yüceltmeye çalışanını ve kendine dürüst davranan saygıdeğer insanları her zaman desteklemiş ve bilmiştir. Sayın Cumhurbaşkanımızdada bu özelliklerin tamamını görüyoruz. Kendisi keşke Cumhurbaşkanımız olarak kalmaya devam etse... Kendisi ODTÜ'de alkışlanarak büyük bir beğeni ve güleryüzle karşılanan bir kaç siyasetçiden biridir. Böyle insanları desteklemek bizim Milletimizin yegane görevleri arasındadır...
    Görüşmek Üzere
    Erhan DOĞANER

güray bunu beğendi.
  12. bora_jb

bora_jb Forum Demirbaşı

Seviye:
    cok sanslısın gercekten bende cok ısterdım tanısmak konusmak cok saygı duydugum bır ınsandı ve gercekten cok ıyı bır cumhurbaskanıydı.....

güray bunu beğendi.
  13. güray

güray Kıdemli Üye

Seviye:
    cumhurbaşkanımızla tanışmak fotoğraf çektirmek çok güzel bi duygu olmalı.ama ben olsam heyecandan ölürdüm heralde. :) cumhurbaşkanımız,bazılarına ters gelse de,dürüstlüğü,adaletin ve hukukun üstünlüğüne olan inancı ve uygar türkiye cumhuriyetine olan sevgisi ile gönüllerimizin bir köşesinde hep cumhurbaşkanımız kalacak...çok büyük bir şeref çok şanslısın arkadaşım.

Ozge Deniz ve deutz bunu beğendi.
  14. Erhan Doğaner

Seviye:
    Emin olabilirsinki gerçekten aşırı heyecanlı bir durum...:)

15. Cemowski

Cemowski Kıdemli Üye

Seviye:
    Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Atatürk'tür

16. tırt kaptan

tırt kaptan Forum Demirbaşı

Seviye:
    Sevgili Cemowski, bunun aksini söylemek gibi bir şey asla söz konusu olamaz. Sanırım ya ben açık ifade edemedim, yada yazımı okurken dikkatin dağınıktı. İstersen bir kere daha dikkatli oku, hala aynı fikirdeysen, ben yazımı düzeltmeye çalışayım. Belkide noktalama işaretlerinden dolayı ifade hatası olmuş olabilir ama diğer arkadaşlardan bu konuda bir uyarı gelmedi. Sevgilerimle...

17. H.Can DEMİREL

H.Can DEMİREL Bisikletkolik

Seviye:
    Fırat kardeşim parentez içerisinde Atatürk ve İnönü'den sonra diye belirtmiş.
    Sevgili Cemovski bende dileklerine katılıyorum.Ulu önder ATATÜRK hepimizin kalbinde yaşamaktadır ve yaşayacaktır.İyi forumlar...

18. güray

güray Kıdemli Üye

Seviye:
    daha anlamsız bi mesaj yazılamazdı sanırım.yazıda kocaman yer verilmesine rağmen aksi iddia ediliyor gibi alıntı yapılıp cevaplanmış.ne derler... "kör gözüne"...iyi niyetle yanıtlayanlara teşekkürler.