Cumartesi Günü Okul !

Tepki
135
İnternette okul tatillerinin 1 gün olup cumartesi günüde okul olacağı yazıyor,
ama bazı siteler bunu yalanlıyor .

Hangisi Doğru !

Scudo

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
Ne anahaber bültenlerinde gördüm ne de Google aramasında çıkan kaynakların güvenilirliği var. Eğitimin haftalık süreci 6 güne çıkacak da medya bunu anahaberde yayınlamayacak... Görülmüş şey değil. ;)

• Beğen
Tepkiler: Ali Yarıcı

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
facebook'ta yapılan bir çeşit sahtecilik desem yeridir.açılan bu tarz grupların başlığı " okullar artık 6 gün olacak" şeklinde yapıyorlar.herkes gruba üye oluyor merakla :) 1000 üye,3000 üye,6000 üye derken grubun ismi " vs sanatçısını sevenler" olarak değiştiriliyor :) hiç duymadığınız vokalistin bir anda hayranı olmuş oluyorsunuz olay budur :in: yada profilinize bakan kişileri görün gibi saçma uygulamalarda bu tarz çalışma işlevine sahip :) okullar 6 gün olsa resmi açıklama yapılır.

Harun.

Yaşam boyu bisikletçi
Tepki
908
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Facebook'ta saçma sapan grup açıyorlar millette hemen yayınlıyor.Ben Facebook'ta bir hafta 8 gün olacak diye grup açsam ona bile hayran olan olur yani. :D

Mesut Dursun

Daimi Üye
Tepki
208
Ben isyan ederim bir kere çok afedersiniz ama it gibi çalışıyoruz zaten.Altı gün olursa ölürüz.Artı birde dershane var.Biz e zaman kendimize zaman ayıracağız.

Hasan Kuru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.227
Ama şu bir gerçek ki ders süreleri 40 dk'ya düştü. Ve geçen sene çıkan şeçmeli ders saçmalığı da kalktı. :D Ohh Dünya varmış :D

Emre Yıldız

Forum Bağımlısı
Tepki
502
Bisiklet
Giant
@Hasan Kuru

Bizim okulda neden 45 dk :boese157: Seçmeli ders kalktı yerine sosyal etkinlik,bilgi kuramı gıbı saçma dersler koydular bunların yerine mat 1,fizik 1 gibi dersler koysalar daha mantıklı olur.Bu 6 gün işinide yapmazlar kolay kolay yaparlarsada dershanelerin inadına yaparlar.

Tepki
9
Sahtecilik falan değil arkadaşlar ! Ntv de nimet çubukcu bu konuşmayı yaptı " Gerçekleştirmek istediğimiz bazı eğitim de işler var bunlardan birisi çocukların cumartesi de okula gelip günlerini sınavlarla vb. olaylarla geçirmelerini planlıyoruz ! " dedi

Haberlerde de baya bir yer almıştı fakat bütçe var mı yok mu bilemiyoruz ! Birde bu kadar kargaşanın içinde cemaatın çaldıgı sorularla ugrasırken =) durduk yere düşünüp cumartesi de şunlara okul yapalım demezler, sanmıyorum.

snnemr

Üye
Tepki
39
okulların günü değilde okulların eğitim sistemi berbat...

İbrahimBAKAN

Forum Bağımlısı
Tepki
319
Bisiklet
Scott
@Onur Kahraman

Açıkçası Facebook'ta grup ismi değiştirildiğinide ilk senden duyuyorum Onur :eek: Senin dediğin tarz gruplar sanatçı fanı için değil çeşitli reklamlar için yapılır.

6 gün konusuna gelince Eğitim Bakanımızın bu yönde bir açıklaması var.Gerçekleşmesi ne kadar zaman alır bilemiyorum tabi.

@Mesut Dursun

Bildiğim ve duyduğum kadarıyla avrupada bir çok ülkede yaz tatili 3 ay bile değil.Bu cumartesi günü okula gitme projeside Avrupa birliği uyum yasaları içinde olabilir diye düşünüyorum tabi kesin bilgi değil.Yoksa durduk yere 6 gün okul uygulamasını ne gerekçeyle yapmak isterler oda ayrı mesele.

iamhasancanbam

Daimi Üye
Tepki
530
Bisiklet
Sedona
Ya var bir kaç tane haber sitesi, dikkat çekebilmek ve reyting için böyle saçma işlere başvuruyorlar. 5 güne zor dayanıyoruz. 6. gün beynimiz iyicene durur herhalde.

no_education

Daimi Üye
Tepki
64
5gün bile götüremezken cocukları 6 gn götürmeye calişmak mantıklı bişe mi :) fos haber belli ama bizim mebden de beklerim böyle bir şey yani :)