Cumartesİ ( 27 nİsan ) yalova keramet kÖyÜ

CAVOGUZHAN

Daimi Üye
Tepki
59
arkadaslar merhaba,

27 nisan ctesi gunu yalova/ keramet koyune gıtmeyı dusunuyorum.

(link)

maltepede ikamet ediyorum . sahilden pendiğe gidip 8.50 ido arabalı vapura binmeyi dusunuyorum.( kisi bası 10 tl ) ilk 10 bisiklete ucret alınmıyor. o yuzden bı sıkıntı yasanacagını dusunmuyorum.
gelecek arkadaslar olursa yolda bulusupta gidebiliriz. direk yalovaya gelecek veya yalovadan katılmayı dusunen arkadaslar olursa vapur yolculugu 45 dk bu yuzden sanırım 9.30-9.45 gibi yalovada olup yola cıkarız.

yıyecek olayını ise, guzergahta bı marketten bısıler alıp orda yemek. veya varsa orda bı lokanta gibi bi yer orda da yıyebılırız.

Scudo

CAVOGUZHAN

Daimi Üye
Tepki
59
evet tur gunu bırlık. vapurdan ındıkten sonra yaklasık 40 km bı yol var. guzeragahta bi yalova - orhangazi rampası var.

Yılmaz Adıgüzel

Aktif Üye
Tepki
54
Bisiklet
Sedona
size eşlik etmeyi çok isterdim hatta kamplı olsaydı koştur koştur gelirdim :) lakin yarın tekirdağdan kardeşim geliyor yalnız bırakamam.Üzüldüm gerçekten. :(

Murat Ekmekçi

Daimi Üye
Tepki
174
Bisiklet
Sedona
pazar planlıyordun cumartesiye kaymışsın hayırdır

Yılmaz Adıgüzel

Aktif Üye
Tepki
54
Bisiklet
Sedona
@CAVOGUZHAN

hayırlısı olsun :) size hayırlı yollar kazasız belasız gidip gelmeniz dileğiyle.Bende kaçıcam evden bu aralar ama ne zaman bilmiyorum havalar güzelleştikçe bisiklet beni kendisine çekiyo bulunduğun şehirden uzaklaşcan gezicen abi oturmayamı geldik dünyaya :)

Bilal Demir

Forum Demirbaşı
Tepki
214
Bisiklet
Scott
Ben Bahçeşehir-Esenkent'te oturuyorum. Avrupa tarafından katılmak isteyen olursa ben de gelebilirim. Buradan haberleşiriz.

CAVOGUZHAN

Daimi Üye
Tepki
59
arkadaşlar biletimi 08.15 pendik- yalova ido arabalı vapurundan aldım. saat 9 da ordayız kısmetse.
gelmek isteyen arkaşların bilgisine.

cep numaram : 0530 226 61 97

Cihan Soyugazi

Aktif Üye
Tepki
19
Bisiklet
Specialized
Arkadaslar ben de atakoydeyim isteyin olursa bakirkoy idonun orada bulusup buradan botanci yapip oradan eskihisara pedallayip oradan 3tl akbil basarak yalovaya gecebiliriz .ya da yenikapidan yalova yapabilirz.Yenikapidan yalovayi 8:30da 11:30 da var.Bilal bahcesehirden gelirse 8:30a yetismemiz zor olur 11:30a binebiliriz donus de 15:30 ya da 19:30da.her ikisi de uyar bana.Ancak yenkapidan 22tl sadece gidis .Biraz tuzlu .Bu programlardan herhangi biri avrupa yakasindaki bisikletcilere uyarsa beninle sabah erken de olsa baglantiya gecebilirsiniz.Oguzhan kardesimizle yalavoda bulusamazsak da onu bir yerde yakalariz diye umut ediyorum. tel no:05426539717

Kadir AYINTAP

Forum Bağımlısı
Tepki
2.702
İsim
Kadir
Bisiklet
Cannondale
linkteki orhangazi belediyesi keramet köyü tanıtımda yer alan 4 fotograftan ikisi benim çektiğim fotograf en üsteki ve en alttaki orhangazi belediyesi bisiklet forumdan fotograflarımı araklamış....

• Beğen
Tepkiler: bülent samsunlu

Kadir AYINTAP

Forum Bağımlısı
Tepki
2.702
İsim
Kadir
Bisiklet
Cannondale
@b.naz

Şahıslar yapsa umursamazsın ama belediyenin böyle bir şey yapması dediğiniz gibi hoş değil, fotografınızı kullanabilirmiyiz diyebilirlerdi...

b.naz

Üye
Tepki
21
Bisiklet
Salcano
@Kadir AYINTAP
kesinlikle haklısiniz kadir bey bir kurumun bunu yapması daha da kötü umarım en yakın zamanda hatalarını anlarlar ...