Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çukurovanın incisi bay mekanik mtb

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında Ceyhun Oğuz tarafından paylaşıldı.

1. Ceyhun Oğuz

Ceyhun Oğuz Forum Bağımlısı

Seviye:
    Çukurovanın inci'si değerinde olan ve bölgenin en büyük ve pro mtb grubu olan bay mekanik grubu büyümeye devam ederken medyanında gözünü kulağını bu gruba çevirdi internet sitelerinde çıkan olumlu haberlere hergün bir yenisi eklenirken yerel gazetelerine yaptıgımız görüşmelerden olumlu cevaplar aldık ve gazetelerının pazartesı günü baskısında bizlere yer vereceklerını söylediler ve bay mekanik grubu üyelerini, Feyyaz ALAÇAM'ı ve Grup kurucusu Mehmet ÖZBAY'a tebrik ettiklerini başarılarının devamını dilediklerini sölediler...Pazartesi günü bir çok yerel gazetede haberlerimiz internet sitelerinde yayılmayada başladı sizlerde güzel yorumlarınızı eksik etmesseniz seviriz...

http://www.tarsushaber.com/haber_detay.php?haber_id=3634

Sevgiler...

2. Ali Menemen

Ali Menemen Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    İlk yorumu ben yapam dedim. Çok güzel bir yazı olmuş eline sağlık ceyhuncum:)...

3. mehmet özbay

mehmet özbay Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    bu yazı için çok teşekkür ederim.Sadece baymekanik mtbnin degil mersin mtbye gönül werenlerin başarısıdır.

4. Yolların Zebanisi

Yolların Zebanisi Üye

Seviye:
    tebrik ederim baymekanik(mehmet kardes) başarılarınızın devamını dilerim.Darısı antalyanın başına.antalyadan yol arkadaşın Emre DURAN.:in:

mehmet özbay bunu beğendi.
  5. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Çok güzel gelişmeler bunlar:) Sapına(Sonuna) kadar destekliyoruz sizleri:D gurur kaynağımızsınız :)

6. thewall1968

thewall1968 Yeni Üye

Seviye:
    Çok güzel bir yazı olmuş.Bisikletçi sıcaklığını hissettim..Bir an önce aranıza katılmak istiyorum.Tek sorun, bisiklet haricinde gerekli techizatım yok.(örneğin kask).Bir de bisikletim sizin yaptığınız turlar için sanırım pek uygun değil.Ben genelde sahilde tek başıma gidip geliyorum.Arada sırada Mezitli İAL tarafına kadar uzanıyorum o kadar.

7. meric cura

meric cura Üye

Seviye:
    vay kardeşime bak yazın güzel olmuş ayrıca bu bisiklet yolu olsa çok güzel olur teş.

8. Ceyhun Oğuz

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar;

Gazete pazartesi günü baskıdan çıktı ve sabah dagıtıma çıkmadan erkenden gittiğim gazete basım merkezınde gazeteyı acdıgımda yazının bir bölümünün silinmiş olduğunu düzenleme amaçlı bazı yanlışlıklar olduğunu gördüm ve müdürle konuşdum sayın serhan abide bu konuda duyarlı davranıp çıkardığı gazete sayısı kadar broşür çıkartırdı ve 2 sayfadan oluşan ve arka yüzünde Bay mekanik grubu üyelerinin yaptıgı turların fotorafları olan bir broşür benzeri bir tanıtım hazırladık...
    Gazete dağıtıma çıkacakken Tarsus haber sitesinin sahibi yazıyı beğendiğini yaptığımızın güzel oldugunu söledi ve broşürleri istersek çoğalta bileceğini söledi...
    Bunun üzerine hemen çalışmalara başlayıp 5OO broşür bastırdık ve Tarsus çarşısında benim dahil olduğum 5 kişiyle broşür dağıtıp gazete sattık :)
    Halkın pozitif tepkilerini aldık ! Broşürü okuyan geri dönüp Feyyaz ALAÇAM'ın kim olduğunu soruyordu :) Bize katılmak istediklerini söyleyen onlarca kişiyle tanışdık...Çok güzel bir gün daha geçirdik hepimizin sayesinde...

Gönlünde bisiklet aşkı taşıyan herkese sevgilerimle...

abrean ve Feyyaz Alaçam bunu beğendi.
  9. Feyyaz Alaçam

Feyyaz Alaçam Forum Demirbaşı

Seviye:
    Selam...
    Ceyhun dostum.Mersin MTB grubu çabalarının farkında, benim yazımı biraz daha kısatmak isterdim ama böyle olması gerekiyordu.Buna benzer bi yazımda Hürriyet Çukurova da çıkmıştı.Çukurovaya bisiklet sevgisi aşılayacagız.Şöyle Mersin'e Mehmet abi ve diğer dostlarımızla yüz yüze tanışmaya gelebilirsin, kapımız acık, sadece yüreklerde Sevgi olsun Riya olmasın...

Genç dostum, Benim yazıma yer vermek istedigin ve Mersin MTB ye katkıda bulundugun için ayrıca teşekkür ederim..

mehmet özbay ve Ceyhun Oğuz bunu beğendi.
  10. Deniz

Deniz Üyeliği iptal edildi.

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Yazı çok güzel olmuş, böyle olumlu haberler okuyup da mutlu olmamak elde değil. Bu arada bir olumlu haber de benden sana Ceyhun; Lastiklerini ayarladım. Sana onları elden vermeyi düşünüyorum. ;)

Ceyhun Oğuz bunu beğendi.
  11. Ceyhun Oğuz

Seviye:
    İşte olumlu haber budur :) çok sevindim bu hafta finaller var sonrasında devamlı boşum bekliyorum ;)

Deniz bunu beğendi.
  12. mehmet özbay

mehmet özbay Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    ceyhun kardeş seninle tanışmak güzeldi seni aramızda görmekten memnun olduk sevgiler

13. Ceyhun Oğuz

Seviye:
    Sizlerle tanışmak,sohbet etmek gerçekden çok güzeldi...Sizlerle tanışdığım için çok mutluyum yakın bir zamanda yine uğramaya çalışacağım o küçük şirin ortama :in:

Sevgilerimle...

14. Melike S. Ünver

Melike S. Ünver Aktif Üye

Seviye:
    Ceyhun yazın çok güzel olmuş, ellerine sağlık.
    Melike