Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çukurova Üniv.'ni Kazanan Var Mı ?

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında tuninger_haa tarafından paylaşıldı.

1. tuninger_haa

tuninger_haa Bisikletkolik

Seviye:
    merhaba diş hekımlıgını kazandım. var mı baska cukurovayı kazanan veya orada okuyan veya okumus :)

2. gezgin2

gezgin2 Forum Demirbaşı

Seviye:
    Çukurova üniversitesi bölgenın en buyuk üniversitesidir baya bir karışıkdır içerisi ilk zamanlar alışamazsın ve türkiyenınde en iyileri arasında olan balcalı dıger adıyla cukurova üniversitesi hastanesini içinde barındırır ! Yerde köşede bucakda yatan insanlar görmen büyük olasılık :))) Yurt ile üniversite arası uzaklıkda cok yok ama yürünmez o kadar yol ya bısıklet yada otobus kullanacaksın ! Ayrıca eger kayıt ıcın adanaya geleceksen veya aılenle geleceksen arabayla gelmenızı onerırım cunku adanada kolay kolay ne yapacgını bılemessın :) Adanada araçlar zaten bir acayip ters yönden 80'le giden araba gördüm ben :D:D bişe dedıgınde de 4'lulerı yakmısdım dıyor ustune yedıgın dayakda kaymagı oluyor :D

Yardımcı olmaya calısırım kuzenım orda dekan elmden geldıgınce ;)

tuninger_haa bunu beğendi.
  3. tuninger_haa

tuninger_haa Bisikletkolik

Seviye:
    tesekkurler bılgıler ıcın.
    vayy hangı bolumun dekanı.
    ya benım bısıkletle ılgılı sorunum var orda yurtta kalmayı dusunuyorum bısıkletı ne yapacagım?

yurtta kalanlar bısıkletlerını ne yapıyor acaba?

4. gezgin2

gezgin2 Forum Demirbaşı

Seviye:
    Normalde bır konuya 2 defa mesaj yazmayı sevmem ama senı kırmamak bılgı vermek ıcın yazım ;)

Yurtta bısıkletını koyabılecegın yerler var zaten ılk gelısınde bısıkletını asla getırme ! Adana bısıklet bazında en cok calınma olayları olan yerler ozellıkle ılk defa gelecegın ve gırecegın ortama asla getırme sen gel kaydını yaptır falan ortama alış daha sonra tatılde donusde getırmek ıstersen ( hiç sanmıyorum :D ) Getırırsın ;)

Bu arada hangı bolum oldugunu bılmıyorum :D Sadece orda oldugunu bılıyorum aksam gorusecem yazabılırsem ozelden yazarım...Bu arada çok buyuk hayallerle gelme adanaya :) yanı bır afyon kocatepe üniversitesi ankara odtü boğaziçi gibi yerler degıl :) geldıgınde yoksa çok hayal kırıklıgına urarsın ;) Yenıden görüşünceye dek...

Sevgiler...

5. BEYHAN

BEYHAN Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    hayırlı olsun ç.ü iyi tercih üniversite yönünden pişman olmassın