Cube pro ams 100 hpa

H.Genç

Daimi Üye
Tepki
155
Bisiklet
Trek
@Serkan Mıstınoğlu

ispatlanması durumu ayrı bir konu fakat Kuzey Kıbrıs için konuşayım; "hırsızlık mal kabulü" diye bir suç var. Bir malın değerinin çok altında alırsan ve ürün çalıntı çıkarsa alan kişi de suç işler. Çünkü sen bu ürünün bu kadar ucuz olmasından şüphe duymalı ve faturayı görmeliydin der..

Loading %61..

Niçin mi fikir değiştiriyorum? Çünkü ben fikirlerimin sahibiyim; kölesi değil! Cenap Şahabettin

Scudo
Tepki
6
Bisiklet
Salcano
bu ürünün taliplisi benim, her alıcı gibi bende kaliteliyi ucuzu alma psikolojisi içindeyim fakat çalıntı olma durumundan dolayı eğer satıcı ispat edecek bir şeyi yoksa almam tabi. Bu bisikletin sıfırı aliminyum olarak yok sanırım. 2011 yada 2012 model olduğunu sanıyorum eğer o zaman 4000 Tl civarındaysa fiyatı şimdki fiyatı 1750 olması çokda az sayılmaz bence ve bisiklet ikinci ele düşünce değer kaybediyor. Ama dediğim gibi emin olmadığım sürece almam, kimsenin hakkına girmem Allah'ın izniyle.

• Beğen
Tepkiler: Murat Cömez

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Kamil Soylu
1. Bu model sadece alu olarak var HPA'nin a harfi alu yerine geciyor eger c olursa karbon oluyor.
2. bu bisikletin sifiri 4000TL degil 6000TL civari
3. Bu model 2012-2013 oluyor

nereden bu bilgilere sahip oldugumu sorarsaniz söyleye bilirim.

Tepki
6
Bisiklet
Salcano
Murat bey ben size güvenerek bu bisikleti almaktan vazgeçtim. Meraktan soruyorum yaptığınız araştırmalar veya yazdığınız yerlerden, bisiklet ile ilgili herhangi bir gelişme var mı?

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
@Hakan Genç

Olay ile alakası yok ama >>>

Yazılarınızın altına yazdığınız ""Loading %61..

Niçin mi fikir değiştiriyorum? Çünkü ben fikirlerimin sahibiyim; kölesi değil! Cenap Şahabettin"" Yazısını > Üye kontrol paneli > imzamı değiştir> kısmına yazıp sürekli yazınızın altında görünmesini sağlayabilirsiniz. İyi forumlar. (Biliyorsanız K.bakmayın.)

• Beğen
Tepkiler: H.Genç

Murat Cömez

Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Serkan Mıstınoğlu
Cubenin bisikletleri cube de kayitli ve calinan bisiklet oysa cok basit ispat edebilir. Ha calanin elinden alirmi alamazmi onu bilemem. Almanyada bulunmus olan calinti bisikletleri ispat edebiliyorsan calan yada calinti olarak satin alan kisinin elinden alabiliyorsun, bu durum türkiye de nasil bilmiyorum.
Bir de ben o bisiklet calinti demiyorum sadece fiyatindan dolayi ben sahsen süpelendim. Benim amacim sadece eger calinti bir bisikletse kimse almasin cünkü sahibi kesin cok üzülmüstür ve kimseye de bir hayiri dokumaz artik.
Tabiki almanyadan birine aitse o bisiklet, türkiyeye gelip geri almak istemez cünkü almanyada bu tür bisikletler sikortali ve calinca parasini sikortadan aliyorlar. Ama bunun bir de türkiyeden olma ihtimali var, arkadas almis olas ve onun elin de bulusa iyi olmaz bence, bos yere basi agriyacak.
Eger calinti degilse tabiki o bisiklet o fiyata bedava ve alinir.

@Kamil Soylu

Su ana kadar bir gelisme yok ama olursa burada kesin paylasirim. Yalniz benim yüzümden vazgecmeyin. Ben sadece süpe üzerine yaziyorum kimsenin günahini almak istemem.

@Kamil Soylu

(link)

Buradaki mavi AMS 100'ü de satabilirim ilginize cekerse.
(link)

H.Genç

Daimi Üye
Tepki
155
Bisiklet
Trek
@enes savaş

O benim imzam. Tapatalkta böyle bir özellik var.

Loading %61..

Tepki
2
Bisiklet
Sedona
Merhabalar,

Her ne kadar başlığa doğrudan bir cevap niteliği taşımasa da konuyla az çok ilişkisi olduğu için sormak istedim. Bahsettiğiniz ilanı incelerken şöyle bir cube kadro ilanıyla da karşılaştım.

(link)

Açıkçası kadro ve istenen fiyat arasındaki ilişki bana biraz fazla geldi. Ürünün Türkiye'deki satış fiyatını ve ikinci el piyasaları da çok bilmediğimden fikrinizi almak istedim.

Selamlar

Murat Cömez

Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Kamil Soylu

@alper karahan

Fiyat FOX FLOAD RP 23, 2009 model ve az bir sey ciziklerle beraber bir AMS 125 icin cok normal...

Tepki
6
Bisiklet
Salcano
@murat cömez

üstadım sizin bisikletleriniz çok güzel ama benim o kadar maddi gücüm yok. Çok teşekkür ederim ilginiz için.