Cube peloton 2015

D6Vinci

Üye
Tepki
4
İsim
Aytekin Mesut
Merhabalar arkadaşlar.Cube Peloton 2015 modelini almayı düşünüyorum acaba aranızda bu bisikleti deneme şansı olan veya bisiklet hakkında fikir sahibi olan var mı ?

Scudo

baykuş97

Forum Bağımlısı
Tepki
866
İsim
ilhan beyoğlu
Bisiklet
Trek
Peloton race i yeni aldım.. Yeni bisikletim adlı konuda açmıştım.. Oraya gözatabilirsin..

amd

Sic ad nauseam !
Tepki
689
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hemen hemen benzer rakamlara 2014 modelini alabilirsin. Full sora setli ve şahsen görsel olarak daha iyi olduğunu düşünüyorum.

D6Vinci

Üye
Tepki
4
İsim
Aytekin Mesut
@Melih Demir acaba sora seti dışında kayda değer başka bir fark var mı ?Yol bisikleti konusunda çok tecrübem olmadığından soruyorum.

skaymaz

Aktif Üye
Tepki
93
İsim
SAADETTİN
Bisiklet
Cube
Bende de 2015 Peleton pro var sora set kardeşim set çok güzel tabi ki claris ile farkı var arasında da fiyat farkı pek yok seninkiyle alacaksan pro al derim. Diğer bir konu ise dechatlon da sora setli Triban 500 var kadro boyu uyar ise hiç kaçırma setler aynı sadece birisi cube birisi btwin. Ha şu da var cube trible 3 kat inceltilmiş diyor ama faydası ne bilmem ama ikisinin ağırlığı da aynı kadro boyu uyuyor ise kaçırma fazladan 1200 tl verme. Birde şu ilana bir bak kardeşim ben satmayı düşünüyorum daha 300 km kullandım en ufak çiziği dahi yoktur kadro sitreç ile sarılıdır.Bisiklet 2 aylık düşünürsen pazarlık yaparız.

apeironur

Aktif Üye
Tepki
143
İsim
Onur
Bisiklet
Cube
@D6Vinci, Claris setli 2250 ise kadroya para veriyorsun demektir ama bendeki kadro ile aynı ise kesinlikle değer. Seti ileride değiştirirsin istersen. Peloton Race 2014 var. Çok memnunum. Yerinde olsam @Melih Demir'in dediği gibi 2014'ünü benzer fiyata bir üst set ile almaya çalışırdım.

D6Vinci

Üye
Tepki
4
İsim
Aytekin Mesut
@apeironur evet dostum bisiklette onceligim kadro ,birazda jant seti.Kadrosu ile ilgili cok olumlu yazilar okudum bu da bisikleti secmemde etken oldu.Acikcasi claris ve sora set arasinda ben cok buyuk farkliliklar tespit edebilecegime inanmiyorum ne de olsa bu islerde yeniyim.Tek gozume carpan ikisi arasindaki agirlik farkiydi.Ben 2015 modelin rengini cok begendim,2014 te kullanilan beyaz renk kadronun biraz kolay kirlenebilecegi kanisindayim bu yuzden 2014 modele sicak bakmiyorum pek.

@skaymaz tavsiyelerin icin tesekkurler dostum su siralar cube' e takmis durumdayim vallahi triban ne kadar cazip bir secenek olsada su an onu gozum gormuyor.Ikinci el bisiklet alma fikrimden vazgectim,yepyeni bir bisikleti kendi ellerimle birlestirmek istiyorum saniyorum ki cube peloton en iyi tercih olacak benim icin.Kucuk bi ihtimalde olsa 2014 modellerini de goz onunde bulunduracagim.

• Beğen
Tepkiler: apeironur

kubilayrd

Üye
Tepki
46
İsim
Kubilay Erdoğan
Bisiklet
Cube
Alali 2700 km olmus. En son Veloturk Gran Fondo'da Erciyes'i birlikte ciktik.

Mayis'tan beri kullaniyorum. Aldigim fiyatin uzerine 200-300 lira daha dusmus. Aldiktan kisa bir sure sonra grupseti diger bisikletimdeki Tiagra-105 karisimi bir set ile degistirdim. Claris cok dusuk. Jantlar bu fiyata bir bisiklet icin ortalamanin uzerinde ancak bir sure sonra jantlari da degistirmek isteyebilirsin. Bir de seleyi degistirmek isteyebilirsin ama onu nispeten daha dusuk maliyetle halledersin zaten.

Odedigin paranin buyuk kismi kadroya gidiyor ama deger mi diye sorarsan, evet derim. Yani jant ve grupseti degistirdiginde aslinda kademe kademe orta seviye bir bisiklet almis oluyorsun.

Yusuf G.

Forum Demirbaşı
Tepki
715
Bisiklet
Cube
@D6Vinci Peleton iyi bir tercih. Sıfır mı düşünüyorsunuz. Temiz ikinci el de bakmanızı tavsiye ederim. Boy/bacak boyu kaç acaba?

D6Vinci

Üye
Tepki
4
İsim
Aytekin Mesut
@Yusuf G. Boyum 172 cm,bacak boyum 76 cm dostum.Muhtemelen 1. El alacagim evet

apeironur

Aktif Üye
Tepki
143
İsim
Onur
Bisiklet
Cube
@D6Vinci
Dur seni 2014'e dair biraz daha heveslendireyim:

uploadfromtaptalk1442617026517.jpg

Beyaz ve hiç kirlenmiyor [emoji4]. Bence yol bisikletini gösteren, yakışan bir tarafı var bu türlü bir beyazın.

D6Vinci

Üye
Tepki
4
İsim
Aytekin Mesut
@apeironur of of of o ne güzel bir kadrodur öyle :).Bence bisikletiniz harika duruyor acaba bu modele denk gelme şansım var mıdır sitelerde ?

apeironur

Aktif Üye
Tepki
143
İsim
Onur
Bisiklet
Cube
@D6Vinci

Teşekkürler :) 2014 Peloton Race. Dükkanların stoklarını bir sorgulatmak lazım. Ben buradaki bisikletçiye sorarım bugün öğlen ama sanmıyorum. Bir tane vardı 56 kadro, şansıma kadrosu boyuma, rengi gönlüme uydu. 176 boy, 82 cm iç bacak boyum. 56 kadro tam oldu. Şurada kırmızı-siyah-beyaz 53 kadro var gözüküyor: Bütçenizi aşıyor olabilir ama bir arayıp sorun, kaça düşerler nasıl gönderirler.

D6Vinci

Üye
Tepki
4
İsim
Aytekin Mesut
@apeironur Çok teşekkür ederim ama bu fiyat malesef bütçemi aşmakta,pazarlıkla bile istediğim fiyatlara çekebileceğimi düşünmüyorum açıkçası.Benim için çare giriş seviye bir peloton ile başlamak sanırım :)

• Beğen
Tepkiler: apeironur