Cube Kullanıcıları Kulübü

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@MaxtorX
Arkadaş Mahşerin 4 atlısından birincisi.
1. atlı Salcano'ya binip Cube'ye sallayacak, 2. atlı bisiklet yolunda mangal yakacak, 3. atlı Dobloya tuğra yapıştıracak ve dombra çalacak ve son olarak 4. atlı ise attan düşüp üsküdarı geçmeye çalıştığında kıyamet kopacak.
Bu bilgiye sadece illuminatinin mason kolunun haçlı boyunun sakladığı kutsal kaseden ulaşılabilir. Yayalım arkadaşlar kesin bilgi.

dwain

Üye
Tepki
37
İsim
Kaan Aslan
Merhabalar,

Cube alsam memnun kalır mıyım? Uzun zamandır bisikletim yoktu. Uzak kaldım marka ve aksesuarlardan. Scott Sub Cross 10 alacaktım ancak genel yorumlar bisikletin gereksiz pahalı olduğu ve donanımların o kadar da iyi olmadığı.

Ağırlıklı kullanım alanım şehir olacak. İnce teker yol ya da yarış bisikletlerini çok sevmiyorum. Şehir içinde kullanacağım için de Şehir bisikleti bakıyorum. İleride çocuk koltuğu da takarak ufaklığı da gezdirmeyi düşünüyorum.

Aşağıdaki modeller hakkında yorumlarınızı alabilir miyim? Bunların 2017'leri Türkiye'de var mıdır?

1.ncisi: (link)
2.ncisi: (link)
3.ncüsü: (link)

Grup ölmüş :)

MaxtorX

Üye
Tepki
13
İsim
Caner T.
Bisiklet
Cube
Cube kullanıcısı biri olarak kesinlikle pişman olmayacağınızı düşünüyorum.Kadro geometrisi ve işçilik olarak Cube bütün ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılar.Gelelim hangi model meselesine çoğunlukla şehir içi kullanacağınız için (link) modelini seçmenizi öneririm.Nacizane fikrim budur. :)

dwain

Üye
Tepki
37
İsim
Kaan Aslan
@MaxtorX

Çok teşekkürler cevap için. Eskiden bu forum daha hareketliydi sanki. Cevap gelmeden ben kararımı vermiş bulundum ama tavsiyenizden farklı bir markaya yönelmedim. Yarın bisikleti alıyorum. Cube Tonopah 2016 bayağı hoşuma gitti. Uzun süre de binmek istiyorum. Onu alıyorum umarım pişman olmam :)

MaxtorX

Üye
Tepki
13
İsim
Caner T.
Bisiklet
Cube
Cube alarak bence pişman olmazsınız ve uzun seneler kullanırsınız.Seçtiğiniz modelde güzel benim söylediğim modele göre ağır fakat daha havalı maşasıyla daha konfor sağlar.Birşey daha ekleyeyim Erdoğanlar sattığı ürünün arkasında durur aklınızda kalmasın.Yedek servis ve parça konusunda çok memnunum.Güle güle kullanın tekerinize taş değmesin.Rica ederim.:)

dwain

Üye
Tepki
37
İsim
Kaan Aslan
Çok teşekkürler. Erdoğanlar'dan değil de İleri Bisiklet'ten alıyorum. Ben İstanbul'da yaşıyorum. Erdoğanlar'ın linkini kullandım gerçi ama başka göstermek için link yoktu :)

MaxtorX

Üye
Tepki
13
İsim
Caner T.
Bisiklet
Cube
Nerden alırsanız alın Erdoğanlar Cube bayisi olduğu için gene ilgilenirler.

• Beğen
Tepkiler: dwain

dwain

Üye
Tepki
37
İsim
Kaan Aslan
Bu arada siz aksesuar olarak ne kullanıyorsunuz? Ben GPS aldım bir tane. Cube'un suluk, sele altı çantası ve ayaklığını da almayı düşünüyorum. Farklı bir öneriniz olur mu?

MaxtorX

Üye
Tepki
13
İsim
Caner T.
Bisiklet
Cube
Knog'un ön ve arka farını alabilirsiniz.Cube in kendi ürünleri de kalitelidir(Özellikleri eldivenleri).Kaskınız yoksa Cube kendi kask grubu da güzel ya da Kask,MET,Giro kasklara bakabilirsiniz.

• Beğen

A.l.t...

Daimi Üye
Tepki
367
İsim
BUHARİ A.
Başlangıç
1974—75
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@dwain Seçtiğin bisikletlerin üçüde güzel bisikletler
bende Tonopah pro var son derece memnunum.Dağ tepe asfalt çamur her yola gidiyor. Uzun yoldada çok rahat ben genelde şehirler arası tur için almıştım iyice araştırdım en son Erdoğanlara gittim Lütfi abi var sahibi mağazanın son derce ilgili ve bilgili satıcı.Aldığın bisiklet ömürlük dedi hakikaten de öyle bisikletteki bütün donanımla üst seviye janttan göbeğe gidondan vitese kısaca gözü kapalı al derim ben. Numaranı özelden yaz taktığım ekstralarla fotolarını göndereyim istersen incele bak...

dwain

Üye
Tepki
37
İsim
Kaan Aslan
@bhr42

Çok teşekkürler. Almadan önce bayağı araştırdım. Bu segmentte sanırım en üst donanım Cube'de. Severek bineceğimi umuyorum. Numaramı da yazarım ayrıca ama fotoları buradan da paylaşsanız herkes de görmüş olur paylaşmış oluruz :)

Ben şimdilik sadece Garmin 520 Edge GPS aldım.

A.l.t...

Daimi Üye
Tepki
367
İsim
BUHARİ A.
Başlangıç
1974—75
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Yüklemeyi ben beceremiyorum çocuk dersaneden gelsin ona yaptırmaya çalışırım.İnşaallah gönlünce severek bineceğin bir bisiklet alırsın ekipman konusunda yardımcı olacağım bir şey olursa yazabilirsin.

Buda benim yol arkadaşım.2015 cube tonopah pro.

Dosyalar

dwain

Üye
Tepki
37
İsim
Kaan Aslan
Çok güzel gerçekten. Benim önceliğim spor yapmak ve düzgün bir kiloya gelerek yaşam tarzımı değiştirmek. Kamp ya da piknik gezilerini seneye yapacağım. O zaman ben de sizinki gibi çantalar düşüneceğim sanırım :)

Kubay

Üye
Tepki
11
İsim
Kubilay
@dwain

Merhaba,
Bisikletiniz hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanın. Eğer sakıncası yoksa bisikleti kaç liraya aldığınızı belirtebilirmisiniz? Ben de aynı bisikletten almayı düşünüyorum.

A.l.t...

Daimi Üye
Tepki
367
İsim
BUHARİ A.
Başlangıç
1974—75
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@dwain Uzun yol düşünüyosan kesinlikle al heybe çanta.Bende 15 mayısta kocaeline gidecem nasip olursa büyük oğlum orada öğrenci hem ona bi sürpriz yapacam hemde Haziranın 3 ünde Zonguldak tan Samsun a tur yapacaz forumdan bir arkadaşla biraz kondisyon olsun banada.

dwain

Üye
Tepki
37
İsim
Kaan Aslan
@Kubay

Teşekkür ederim. 5.200 TL'ye aldım. Darısı başınıza diyelim. Kullandıktan sonra mutlaka yorum yazacağım.

dwain

Üye
Tepki
37
İsim
Kaan Aslan
@bhr42

Maşallah bu kadar aktif olabilir miyim ben bilmiyorum ama kulağa çok keyifli geliyor. Belki ben de biraz kondisyon kazandıktan sonra seneye bu gibi etlinliklere katılabilirim.

A.l.t...

Daimi Üye
Tepki
367
İsim
BUHARİ A.
Başlangıç
1974—75
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Aldığın bisiklet 10 numara o bisikletin hakkını vermen lazım...Sen daha gençsin asfaltı kazırsın.

• Beğen