Cube Kullanıcıları Kulübü

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Teşekkürler sağolun. Ben de hemen hemen o fiyata aldım izmir parkur bisikletten ama şu an daha yüksek fiyatlar sanırım 4700 civarı. Devamlı müşteri olduğum için biraz daha indirim yaptılar. Mağazadan almak her zaman daha iyi. Ben parkurdan çok memnunum. Üst kalite matara kafesi kalpiyeli pedallar hediye ettiler. Üstüne bir de bike fitting yapıldı. :harika:

Scudo

Qtrntn

Üye
Tepki
1
Cube curve 2016 ve curve 2017 arasında önemli bir fark var mı?

Tepki
1.680
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Bisiklet dostu mert
Hayırlı olsun hocam.
Kazasız günlerde kullanın.
Ben de SL LTD kullanıyorum yaklaşık 1 yıl oldu.
Genel olarak memnunum. Güzel seçim yapmışssınız.:)

Tepki
0
İsim
TOLGAY YILDIZ
@bhr42 merhaba, eski bisikleti (apennin) ne yaptınız peki. ben apennin kadro arıyorum.

A.l.t...

Daimi Üye
Tepki
367
İsim
BUHARİ A.
Başlangıç
1974—75
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@tolgayyildiz SLM.. Benim oğlan kullanıyo onu kardeş sattırmadı bana. Neden apennin istiyosun biraz ağır sanki kadrosu bana göre.

Boran Selçuk

Daimi Üye
Tepki
352
Bisiklet
Cube
2 tane CUBE kullanmış biri olarak CUBE'ın orta kaliteli bir bisiklet olduğunu, CUBE markasının ise ARGE ile uzaktan yakından bir alakasının olmadığını, hatta çok yakında sırf satışa girsin diye yol bisikletlerine 36 hatta 40 ruble takacak firmanın bile büyük olasılıkla CUBE olacağını belirtmem gerek.

Tabii CUBE kullanıcıları ki özellikle yeni olanların belkide hayallerini yıkıyorum ama gerçek bu. Üzgünüm !

Tepki
0
İsim
TOLGAY YILDIZ
@bhr42 selam, gerçekten ağır bir kadro senin oğlana daha hafifini almak lazım :). Benim ki biraz özel ilgi, biraz nostalji biraz da takıntı diyebiliriz. Şaka bir yana oğlunuz kazasız belasız binsin ama değiştirmeyi düşünürseniz haberim olursa sevinirim. Teşekkürler ilginiz için.

ratm

Forum Bağımlısı
Tepki
1.872
İsim
Hakan Engin

televole2

Daimi Üye
Tepki
576
Bisiklet
Cube
Arkadaşlar Cube dediğimiz markanın gerçek adı "tırt" olup aslında Almanların ve Şansölye Merkel'in Türkiye'deki bisiklet kullanıcılarının testis kanserine yakalanıp üremesini engellemek için ürettikleri aşırı dandik bir bisiklettir. Hayallerinizi yıkmak istemem ama gidip bir sperm kalite testi yaptırın bence. Üzgünüm ama gerçek bu...

A.l.t...

Daimi Üye
Tepki
367
İsim
BUHARİ A.
Başlangıç
1974—75
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Şehir - Tur

MaxtorX

Üye
Tepki
13
İsim
Caner T.
Bisiklet
Cube
@Boran06 merak ettim fabrikasını mı gezdiniz? Engin bilgilerinizden faydalanmak isteriz. :)