Cube Agree GTC Pro 2014

Scudo

Aytuğ Ş.

Daimi Üye
Tepki
162
Bisiklet
Cube
@Erdal YILMAZ
Erdal abi ben pedallari karıştırmışım. duzeltiyorum :D

(link)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Ne iyi babalar var. Sınavın sonucunu beklemeden almış hediyeyi. Çoğu "önce sonuçları bir görelim hele" der normalde.:)

Aytuğ Ş.

Daimi Üye
Tepki
162
Bisiklet
Cube
@Raşit S
Raşit abi ygs sonucum iyiydi bu onun hediyesi :D ama evet ne iyi babalar var...

• Beğen
Tepkiler: Berke

tolgageliz

Üye
Tepki
11
Bisiklet
Focus
@Raşit S

ne zengin babalar cümlesini eklesek olurmu kaynakçı abi :D banada bir karbon kayantırısn :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Babaların iyiliği adına vermek istediğim mesaj şuydu, sonucu beklemeyin, önce teşvik ve ödül, başarı sonra gelir. (ygs iyi geçmiş mişte, bir yıldır orada o cube resmi, babana maddi manevi baskı (mobbing) uyguladığını anlamadık sanki)

Hayvanlar da böyle eğitilir. (hemen alınmayın):)
Önce balıkları verirsiniz, sonra dev balina o çubukların üzerinden atlar. Tersi olsa, mesela :
"hacım, şimdi sen havuzdan fırlıyorsun, sonra gelip basket topunu alıyorsun ve potaya kadar sürerek, step yapmadan, çemberden geçiriyorsun, sonra gelip çipuraları götürüyorsun"
"ya git, dün de böyle dedin, vermedin, akşam gördüm lüferlerimi mangal yapıp rakıyla zıkkımlandığını. valla patron gelsin şikayet edicem"
"abicim anlamıyorsun ki, dertliyim diyorum, aşığım diyorum, sms lerime cevap vermedi diyorum.."

Aytuğcum, babanın kredi kartı ekstresi kesildiyse, aşağıdaki aksesuar listesini vererek bıçağı çevirebilirsin.

* Orjinal forma-tayt: SKY , Saxo bank vs: 400 kaat
*Giro kask : 150 kaat
*Look karbon pedallar: 500 e kadar yolu var.
* Ayakkabı: 900 kaat (valla billa forumda okudum, var böyle ayakkabı, Black Sabbath ın efsanevi solisti Tony Martin in sahnede giydiği ayakkabıymış, oğluna daha azını layık görmezsin, değil mi?)
*GARMIN GPS li yol bilgisayarı : 1.300 kaat (GPS şart baba, Ankara nın ne kadar karışık olduğunu sen biliyorsun. Hem ayrıca arkadaşlarla, çadırlı çok uzun turlara çıkacağız, mesela Gölbaşı na gideceğiz, Batıkent te olur)

Oğlumla alışveriş yapıyoruz, elbise ayakkabı, oyuncak ne varsa alıyoruz, hatta burger de whooper dan sonra üzerine italyan dondurma vs, eve geliyoruz, bina altındaki marketten çupa çups alalım diyor.Nefret ediyorum o diş düşmanından, fiyatı bilemedin 40-50 kuruş, almayınca yıkıyor ortalığı, senden kötü baba yok. Lan daha iki dakika önce dünya para harcadık. Yok, al hepsini geri, ver bana çupa çupsu...

Aytuğ Ş.

Daimi Üye
Tepki
162
Bisiklet
Cube
@Raşit S

Vallahi fotoğrafı bir tek burada var. Onu da hiç göstermedim :D Raşit abi babamdan çok bir şey isteyen biri değilim. Telefonumu bile fizik olimpiyatından aldım. Lise boyunca da ne yemek ne servis ödedi ( bursluydum ). Sonunda da başkaları gibi bilgisayar falan yerine baba ben spor yapıcam, yarışlara katılmak istiyorum diyince de desteğini fazlasıyla gösterdi sağolsun. Ben de onu bisikletle tanıştırarak küçük bir iyilik yaptım. O da bisikletten hoşlanıyor şimdi :)

• Beğen
Tepkiler: Berke

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.688
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
Hayırlı uğurlu olsun. İyi günlerde kullanmanızı dilerim.

• Beğen
Tepkiler: Aytuğ Ş.

Uğur Ece

Daimi Üye
Tepki
30
Bisiklet
Kron
hoacm selamlar, lastikler schwalbe one tubeless mı yoksa normal mi? iç lastik var mı içinde yani?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
harika bir bisiklet, keyifli kilometreler diliyorum. bu arada söylemeden geçemeyeceğim; çok şanslısın, başlangıcı böyle bir cihazla yapma imkanın olduğu için. ayrıca "bisiklete bu kadar para mı verilir" demeyen, seni destekleyen aileni tebrik ediyorum. ve aklıma 17 yaşında kullandığım 3 vitesli beldesan kobra geliyor :) 20 kg falandı sanırım..

Aytuğ Ş.

Daimi Üye
Tepki
162
Bisiklet
Cube
@Uğur Ece
selamlar , ic lastikle kullanıyorum uğur bey

Aytuğ Ş.

Daimi Üye
Tepki
162
Bisiklet
Cube
@Erdem KONYALI
cok tesekkur ederim erdem abi. ne kadar şanslı oldugumun farkındayım :)

r.ezk

Forum Bağımlısı
Tepki
494
Bisiklet
Cube
Iyı günlerde kazasız belasız kullanın,
Nasıl memnunmusunuz, bisikletinizden ? Jant setleri ve lastiklerden memnunmusunuz, keza diğer 105 donanım ve carbon kadro iyidir sanırım..

Bu kadronun tek eksi yanı artırıcıların kablolarıda gövde içinden gitmeliydi bana göre..

ihtiyar

Forum Bağımlısı
Tepki
3.579
İsim
Bülent B.
Bisiklet
Diğer
@Murat Cömez

Almanya' da yasayan birisi olaral hic mi Grimm kardeslerin hikayelerini oKumadin. O hikayelerdeki bütün anne ve babalar kötü..
Her neyse, dostumuz Cube almis. Üzerine cok yorum yapilamayacak, fiyatina göre tartisma götürmez kalitede bir bisiklet.. Hayirli olsun...

selmantuncer

Aktif Üye
Tepki
143
İsim
selman
Bisikltin ağırlığı ne kdar acaba cevap verirsen sevinirim

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Selman Tuncer