Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Cube acid 29 2014 model 21" kadro

Konu, 'MTB Bisiklet İlan Arşivi' kısmında ioalici tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ioalici

ioalici Kıdemli Üye

Adı:
    İbrahim Onur ALICI
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Arkadaşlar kullanılmadığından satılmaktadır. Mayıs ayında Ankara Erdoğanlar bisikletten satın aldım. Bir yüksek zekalı arkadaşım bisikletini benimkinin uzerine dayadığından ust boruda iki adet çizik vardir. Fotoğraflari ekledim ama iyi görünmüyor sanırım. Onun dışında sorun yoktur. 150km bile binemedim. Sıfır sayılır. Yol bisikleti ile hayatıma devam ediyorum. Ilgilene arkadaşlar Ankarada gelip görebilirler. Elden de teslim alırlar. Şehir dışına kargolanmayacaktir. Takas düşünmüyorum. Altını çizerek söylüyorum, parça satışı yoktur. Eğer istenirse pro marka barend, atom giriş seviye km saati alu pedaller ve zil de hediyemdir. Hakkını verecek arkadaşların uzun yıllar kazasız belasız binmesini umarim.
    Fiyatı 2500TLdir.

Frameset:Frame:*Aluminium Lite, AMF, 29 " RFR-GeometryForks:*Rock Shox Recon Silver Air, TK. PopLoc, 100mmGroupset:Chainset:*Shimano FC-M522, 42x32x24T, 175 mm, Shimano BB-ES25 113mmBottom Bracket:Brake/Shift Levers:*Shimano Deore SL-M610, Rapidfire-PlusFront Derailleur:*Shimano SLX FD-M670, Top SwingRear Derailleur:*Shimano XT RD-M781-SGS, Shadow 10-speedWheelset:Rims:*CUBE ZX24 Disc 29Front Hub:*Shimano Deore HB-M615Rear Hub:*Shimano Deore FH-M615Spokes:Tyres:*Schwalbe Smart Sam 2.25Components:Brakes:*System*Shimano BR-M395, hydr. Discbrake (160/160mm)Handlebars:*CUBE Rise Trail Bar, 700mmGrips:*CUBE Performance GripHeadset:*FSA No.10 semi-integrated, 1 1/8Stem:*CUBE Performance, 31.8Saddle:*Scape Active 8Seatpost:*CUBE Performance Post, 30.9mmSeatclamp:*RFR Varioclose 34.9mmPedals:*MTB AluminiumWeight:13.1 kg

Technologies:

Wet Paint Surface:*On polished, brushed aluminium and all HPC frames, the logos and graphics are applied in multi-layer wet paint. Cube use this surface treatment technology mainly to save weight.Frame Safe System:*To protect their high-end aluminium frames from damage, they are built with the CUBE Frame Save System replaceable derailleur hanger. The mounting thread is in the hanger and not in the frame as usual. In case of a crash, this hanger can be easily and quickly replaced by a new one.Aluminium Lite:*6061 aluminium alloy requires a heat treatment for the finished product. It is a stiff, very corrosion resistant, fatigue resistant, high-elongation material suitable for light tubesets with high stiffness.

2. ioalici

ioalici Kıdemli Üye

Adı:
    İbrahim Onur ALICI
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Günceldir.

3. ioalici

ioalici Kıdemli Üye

Adı:
    İbrahim Onur ALICI
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Arkadaşlar telefon eklememişim. Aramak isteyenler için numaram 05064190082. Işlerim çok yoğun arayan da çok olur. Eğer açamazsam mesaj atarsanız bisikletle ilgili diye, geri dönerim. Kargoya güvenmediğimden şehir dışına gönderemiyorum. Atılıp tutulacak vs. Gelin görün beğenirseniz alın. Iyi gunler.

4. ioalici

ioalici Kıdemli Üye

Adı:
    İbrahim Onur ALICI
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Günceldir.

5. ioalici

ioalici Kıdemli Üye

Adı:
    İbrahim Onur ALICI
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Arkadaşlar şu telefonu eklemez olaydım. Yogun istek uzerine bazi noktalari aydinlatmaliyim:
    1. İlan 90 sozcukten olusmaktadir. Insanimiz okumaya usenmektedir. Onlar icin ozet geciyorum: Bisiklet satiyom alan var mi?
    2. Iyi ki mesaj atin dedik. Bazi cinler caldirip kapatiyor ardindan mesaj atiyor beni arar misin diye. 2500 liralik bisiklet icin oldu olacak odemeli arayin.
    3. Parcalari ayiracak zamanim yok. Ayrica profesyonel degilim kalan parcalar ne isime yarar ? Tekrarliyorum: Parca satisi yoktur.
    4. Cizik buyuk mu? Evet bisikleti karniyarik gibi ayirmis. Kadro catlak ama ben sizi artik ne zannediyorsam satarim diye yemeye calisiyorum. Halbuki bu cizik degerini 1000liraya dusurur. Diger bisikletler benimkini gorunce cizdirmissin diyorlar bisiklet icine ondan cikamiyor. Yuvarlanma sevinci kalmadi.
    5. Bu bisikletler cok kotu asil bilmem hangisi var o olsa iyi de bu anca 1000 lira eder. Artik ben nasil bir malsam 3200 lira verdim. Bana hayati ogrettiniz sagolun.
    6. Arkadaslar bu yaziyi da bazilariniz okumayacaksiniz zaten yine ozetliyorum: Is bulun. Sıkılmayın. Zamanimi almayin. Birbirimizi kirmayalim.

6. ioalici

ioalici Kıdemli Üye

Adı:
    İbrahim Onur ALICI
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Arkadaşlar beraberinde camurluklar km saati ve barend de verilecektir. Fiyat 2400TL olarak guncellendi. Bilmem nerede fiyat şu kadar demeyin. Ben oradaki fiyatı merak etmiyorum. Siz de biliyorsunuz. Boş bir cümle oluyor. Fikrimi mi soruyorsunuz? Oradan alın bana söylemenize gerek yok.
    Bisikletim iddia ettiğiniz gibi kötü değildir. Nasrettin hocanın dediği gibi: satılmazsa ben yapacağımı bilirim...

7. ioalici

ioalici Kıdemli Üye

Adı:
    İbrahim Onur ALICI
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Günceldir.

8. ioalici

ioalici Kıdemli Üye

Adı:
    İbrahim Onur ALICI
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Arkadaşlar kargo ile sehirlerarasi bisiklet gondereniniz var mi? Ben guvenemedigimden gondermem dedim ama obsesyon mu? Nasil paketleniyor? Bilen varsa sehir disi gondermemde fikir verebilir. Ilan gunceldir.

9. ioalici

ioalici Kıdemli Üye

Adı:
    İbrahim Onur ALICI
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Günceldir.

10. ioalici

ioalici Kıdemli Üye

Adı:
    İbrahim Onur ALICI
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Gunceldir.

11. ioalici

ioalici Kıdemli Üye

Adı:
    İbrahim Onur ALICI
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Arkadaşlar bu hafta bir ödemem var gelip alan mutlu olacaktir. 5 Ocaktan sonra farketmeyecek...

12. ioalici

ioalici Kıdemli Üye

Adı:
    İbrahim Onur ALICI
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Günceldir. Fırsat günleri devam etmektedir :)

13. ioalici

ioalici Kıdemli Üye

Adı:
    İbrahim Onur ALICI
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Günceldir.

14. ioalici

ioalici Kıdemli Üye

Adı:
    İbrahim Onur ALICI
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Arkadaşlar yarın son gün. Uygun fiyatla verecegim (1000 lira ) Kenarda duruyor kullanilmiyor. Yazik oluyor hakkini verecek arkadaslara gitsin. Fiyat 2100den guncel. Pazartesinden sonra anlamı yok. Sonra bu fiyattan vermem. Donanimi cok iyi. Yarislara girmiyorsaniz daha iyisi parayi bosa harcamak olur inanin. Satilmazsa ben yapacagimi bilirim...

15. ioalici

ioalici Kıdemli Üye

Adı:
    İbrahim Onur ALICI
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Cok gec arkadaslar. 2300 liradan gunceldir. Daha da satilmazsa da satilmasin...

16. ioalici

ioalici Kıdemli Üye

Adı:
    İbrahim Onur ALICI
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Gunceldir.

17. ioalici

ioalici Kıdemli Üye

Adı:
    İbrahim Onur ALICI
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Gunceldir.

18. ioalici

ioalici Kıdemli Üye

Adı:
    İbrahim Onur ALICI
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Sanırım kadro boyu yüzünden sorun yaşıyoruz. Başlıkta yazıyor ama az önce bi arkadaşla pazarlığın sonundan döndük. 21 inc kadrodur arkadaşlar.
    İkinci konu da parça satışıdır. Bazı arkadaşlar kendilerince haklı olarak parçalara talip oluyorlar. Parçalara talip olanlar mesaj yazsınlar. Çoğu parçanın talibi çıkarsa satacağım ama sadece maşayı satamam hak verirsiniz...
    Parçaların fiyatlarına bakayım ona göre söylerim. Ha fahiş mi olur? 2300 istediğim bisikletin tüm parçalarının eksiksiz satılacağını bilsem yine toplamda aynı para yeterdi. Öyle 3500e çıkarmam :)

19. ioalici

ioalici Kıdemli Üye

Adı:
    İbrahim Onur ALICI
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Günceldir.

20. ioalici

ioalici Kıdemli Üye

Adı:
    İbrahim Onur ALICI