Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Cube Acid 2010 White 'n Red

Konu, 'Cube' kısmında Hakan Eşme tarafından paylaşıldı.

1. Hakan Eşme

Hakan Eşme Bu muydu Yaşam? Hadi Öyleyse Bir Kez Daha!!!

Adı:
    Hakan EŞME
    Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Çınar Daş ve haluk akalın bunu beğendi.
  2. haluk akalın

haluk akalın Kıdemli Üye

Seviye:
    Şu anda Türkiyede tek 2010 kırmızı-beyaz cubeler bizde bu gidişle başka gelmeyecek galiba

Çınar Daş ve Hakan Eşme bunu beğendi.
  3. Durul Baykal

Durul Baykal Yeni Üye

Seviye:
    Hocam merhabalar,
    İzmirde oturuyorum 2 haziran 2010'da uzun bir bekleyişin ardından ben de cube acid White 'n Red sahibi oldum. 1 senedir kullanıyorum öğrenci olduğum için fazla binme fırsatım olmadı ama bütün boş zamanlarımı da bisikletle de değerlendirdim diyebilirim. Yaklaşık 1300km yaptım ve bisiklet hiçbir problem çıkarmadı. Sadece fren balatalarına yağ sıçrattığım için bana biraz sıkıntı yarattığını söyleyebilirim ancak yakında balataları değiştirdiğimde bu sorundan kurtulacağımı umuyorum. Asıl sorun şu ki geçen hafta bisikleti temizlerken arka lastikte yan yüzeyde boylamasına hafif bir yırtık gördüm ve bu yırtık sanki her geçen gün biraz açılıyor gibi. Bu nedenle dış lastiği değiştirmem gerekecek. Ancak sorun şu ki çok titiz ve pimpirikli biriyim ve bisikletin dış görünüşüne çok önem veriyorum. Şu anki dış lastik Schwalbe Smart Sam ve üzerindeki çizgiler, Cube amblemi ve Schwalbe yazısı çok hoşuma gidiyor. Birkaç siteye birden baktım ama bu lastiği bir türlü bulamadım. Lütfen yardım edebilir misiniz bu lastiği bulabileceğim bir yer var mı ? Şimdiden teşekkürler

Hakan Eşme bunu beğendi.
  4. Hakan Eşme

Hakan Eşme Bu muydu Yaşam? Hadi Öyleyse Bir Kez Daha!!!

Adı:
    Hakan EŞME
    Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Selamlar Durul,
    Cube'n hayırlı olsun, mesajını henüz gördüm.
    Schwalbe Smart Sam lastiklerinden bulabilirsin ama Cube armalı olmaz. O fabrika çıkışından öyle. Ben de yakında lastiklerimi değiştirmek istiyorum. Benim de aklıma takılıyor bu arma ama ne yapacan, belki Almanya'da bir arkadaş varsa araştırabilir konuyu.
    Schwalbe lastikler için "chainreactioncycles" sitesini kullanabilirsin. Google'da ara, bulacaksın. Oradan istetebilirsin.
    Kolay gelsin...