Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Cube 2014 Travel Pro Hakkında Düşünceleriniz

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında asirakgul tarafından paylaşıldı.

1. asirakgul

asirakgul Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Arkadaşlar merhaba,
    Şu an Sedona 300 kullanıyorum. Bisiklet benim için heves mi yoksa tutku mu olur bilemediğimden ekonomik bir seçim yaparak bu bisikleti almıştım. Anladım ki hayatım boyunca bisiklet kullanmaktan bıkmayacağım. Fakat, sebebini bilmediğim halde bu bisikletten inanılmaz soğudum. Araştırmalarım neticesinde beni en fazla heyecanlandıran aşağıda linkini paylaştığım CUBE oldu. Şehir içi kullanımlarda, kısa mesafeli turlarda hafta da iki üç kez kullanacağım bir bisiklet için sizce fiyatı yüksek mi? CUBE markası hakkında ki düşünceleriniz varsa tecrübeleriniz nelerdir? Değerli görüşlerinizi rica eder saygılarımı sunarım.

http://www.erdoganlarbisiklet.com/a...14-travel-pro-bisiklet-siyah-gri-kirmizi.html

2. Ozan Duran

Ozan Duran Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Sizi heyecanlandırıyorsa, bütçeniz almaya yetiyorsa fiyatı yüksek falan değildir.
    Şu kısa hayatta istediğinizi alın, mutluluğunuza bakın. Gerisi önemli değil.

3. r.ezk

r.ezk Erdem YILMAZ

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Cube markasına almanyaya gittiğimde ilgimi çekmişti ki hayranlık beslemeye başladım, çok akliteli bir gövde bana göre premium sınıfta o yüzden övgüyü hakediyor Aynı şekilde focusta çok hoşuma gidiyor.. Şuan merida kullanıyorum o da alman müh. Ürünü ama üretim yeri menşei değil, yinede kaliteyi hissetiriyor tabi

Yol bisikleti alacağım bu markalardan düşünüyorum ama tr olmayacak keza %60 daha pahalı,
    Tax free ve almanya fiyatlarını düşününce 1000 euroya full 105 setli bir 8kg alınabiliyor..

4. Fırat Y.

Fırat Y. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    bütçeniz yeterliyse her bisiklet uygundur ama uzun turlara çıkmayacaksanız , günlük turlar için bence gereksiz, ayrıca günlük turlar için daha hafif ve kullanışlı bir model öneririm ben

5. asirakgul

asirakgul Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Haklısınız, ama işte bütçesi az değil gerçekten faydalı olur mu diye düşünmeden edemiyorum. Ama hayat çok kısa ve mutluluğu yakalamak mutluluğu aramak gerekir. :)

6. Kurtuluş E.

Kurtuluş E. Forum Bağımlısı

Adı:
    Murat K. E.
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Cube elbette ki iyi bir marka ancak benim de naçizane önerim söylediğiniz tür kullanım için daha hafif bir bisiklet yönünde olurdu. Bu kategoride düz maşalı modellerden Sedona 321 veya Mosso DMV 771 olabilir alternatif olarak.