Cube 2009 Mtb Bike

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Scudo

Mert Kabtan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Mert KABTAN
Aldınızmı :S

ilyasss

Forum Bağımlısı
Tepki
208
aldıysanız bravo hayırlı olsun nediyelim......

fecredall

Forum Demirbaşı
Tepki
460
Aldınız mı ? Birde sinirli ibaresini neden koydunuz ?

ufuk_

Daimi Üye
Tepki
95
Bence almamış.Alamadığı yüzünden sinirli ibaresini koymuş.Ne kadar bunun fiyatı yahu :D

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bence almamış.Alamadığı yüzünden sinirli ibaresini koymuş.Ne kadar bunun fiyatı yahu

aynen :D:D

Arkın Şeker

Forum Bağımlısı
Tepki
232
Bisiklet
Canyon
evet merakla bekliyor, anlam veremiyoruz =)

Burak Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
601
Bisiklet
Corratec
Bu ne güzel bi parçadır yaa :)
abi ilanı koyarken bayıldığı için bize cevap veremiyo anlaşılan :D:D:D:D

hasan_959

Aktif Üye
Tepki
84
aramızda espiri yapıp kendi espirilerine gülen arkadaşlar var biraz ciddi olurlarsa cevap veririm

Onur Kula

Forum Bağımlısı
Tepki
819
İsim
Onur Kula
Bisiklet
Specialized
Aramızda en ciddi benim:D
Bisikleti aldınızsa hayırlı olsun. Özellikleri, fiyatı , nerden aldığınızı da paylaşırsanız seviniriz. Çok güzel bir bisiklet gerçekten, merak uyandırıyor.

Arkın Şeker

Forum Bağımlısı
Tepki
232
Bisiklet
Canyon
@hasan_959

bu mesaj ne alaka hiç anlamadım. söylemek zorunda değilsin konu kitlenir gider, ayrıca insanların gülmelerine hiç bir şekilde karışmaya hakkın olduğunu sanmıyorum. ortaya TR de bulunması çok zor bir markanın bisikletinin resmini atıp susanda sensin ayrıca. forum kullanıcılarıda bunu merak ediyor haliyle.

Mert Kabtan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Mert KABTAN
Kimsenin Kimseyle Dalga Geçtiği Yok Eğer Aldıysanız Ayrıntılı Resim Ve Bilgilerini Paylaşınız !

• Beğen
Tepkiler: fatihgüven

Burak Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
601
Bisiklet
Corratec
@hasan_959

şahsen beni kastediyosanız ben sizden cevap felan beklemiyodum zaten :) ;)
Bi mahsuru mu var kendim espri yapıp gülmemin? :)

hasan_959

Aktif Üye
Tepki
84
bisikleti almadım arkadaşım yeni cubeyi sizinle paylaşmak istedim ama bazıları espiri yapmaya çalıştıkları için cevap yazmak istemedim burası espiri yapma yeri değil ve özellikle espiriyi yapıp kendi espirilerine gülen kişilerin yeri hiç değil ve ayrıca aramızda türkçeyi hala ingilizce gibi yazılayolar türkçe yazmayı bilen genç sayısı azalmış

hasan_959

Aktif Üye
Tepki
84
bisiklet benim olsa cevap vericem benim olsa işte benim yeni cupe derdim başlıkta eğer yeni cupeyi sizinle paylaşmak bu forumda sucsa onu forum görevlisi söler

hasan_959

Aktif Üye
Tepki
84
ve ayrıca foruma sizin gibi dakika başı girmiyorum biraz sabırlı olup bekleseydiniz cevap yazıcaktım ama bazı kişiler espiri manya olmuş

Güney Tuncer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.838
Bisiklet
Giant
@hasan_959

Aslında bu tip tartışmalara girmeyi hiç sevmem ama seni iki noktada eleştireceğim. Birincisi insanların Türkçe yazma kabiliyetini İngilizce'den dem vurarak eleştirmişsin ama "cupeyi" kelimesini yazarken "yi" ekinide bir güzel sonuna eklemişsin :) Sende İngilizce'yi Türkçe gibi yazıyorsun dikkat !

İkinci nokta ise, forumun başlığı "Bisikletlerimizin Fotoğrafları" dır. Yani bisiklet kelimesinin artından "lerimizin" ekleri gelmekte. Türkçeyi doğru anlayan birisi olarak buna nasıl dikkat edemedin biraz şaşırdım doğrusu.

punkermanmania

Forum Demirbaşı
Tepki
219
konuyu bısıkletlerımızın fotografları bolumune acmıssınız , eger bu guzel bısıkletı paylasmak ıstedıysenız ( guzel bır bısıklet ) bence forum cafe bolumunu kullanabılırdınız . insanlar dogal olarak sorucaklar meraklarından dolayı sızın mı degılmı dıye ,

saygılarımla

Onur Kula

Forum Bağımlısı
Tepki
819
İsim
Onur Kula
Bisiklet
Specialized
Polemik çıkarmadan daha kibar bir dille derdini anlatırsan sevinirim. Milete de fazla karışma. Çünkü konuyu yanlış yere açmışsın zaten. Ayrıca Türkçe'ne sen de dikkat et, hiç noktalam işaretin bile yok. Daha da üste çıkıyorsun....

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.