Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ct 1000 i modifiye

Konu, 'Kron' kısmında alperburdaydi tarafından paylaşıldı.

1. alperburdaydi

alperburdaydi Yeni Üye

Seviye:
    merhaba arkadaşlar ben yardım iztiyorum sizden ct 1000 im var ne gibi modifiye ederim ben yarış pedalı ve amortisör istiyorum fakat hangi marka ve modeller uygundur ve daha neler yapılabilir yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
    saygılarımla

2. felis911

felis911 Bisikletkolik

Seviye:
    ct 1000 bildiğim kadarıyla 28'' lik (teker çapı) bir bisiklet. o bisiklet nasıl modifiye edilir bilmem. o bisiklete uygun maşa çeşidi çok az yarış pedalı derken spd yi kastediyorsanız onların her modeli olur ama ayakkabı ve kallerini alırken dikkatli olunmalı yol mu mtb mi gibi
    kolay gelsin

3. kayhan1907

kayhan1907 Kıdemli Üye

Seviye:
    merhaba

ne amaçla kullanmak istiyorsun elindeki bir tur bisikleti yol yapacaksan amartisörü sök ve düz maşaya geç. spd içinse bence çok yüksek bir seri yerine 30-50 $ 520 veya 540 serisi bir pedal işini rahatlıkla görecektir. mali durumun uygunsa bence göbekleri cantı aynakol ve attırıcıları değişitr onlar daha önemli kolay gelsin

4. alperburdaydi

alperburdaydi Yeni Üye

Seviye:
    cevaplar için teşekkürederim şehir içi kullaıyorum ben ama ara sıra uzun yolda yapıyorum o yüzden maşayı kilitli amortisör maşa istiyorum tabi ki pedal da lazım fakat 28 '' cant için ön maşa bulamadım bi türlü
    kayhan göbekler aynakol önve arka attırıcıyı değiştir demişsin de tavsiyen varmı marka model bilgilendirirseniz sevinirim