Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

CST All Purpose yerine Schwalbe Marathon

Konu, 'Tekerlekler' kısmında Alper Uğur tarafından paylaşıldı.

1. Alper Uğur

Alper Uğur Aktif Üye

Adı:
    Alper Uğur.
    Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Son bir haftada yeni aldigim Sedonam ile yaklasik 100 km yapmaya vaktim oldu. Ama aklim su bir butcemin el vermedigi tur bisikletlerinde kaldi. Ozellikle de Meridalarda. :(

Bisikletime ilk upgrade olarak buyuk ihtimalle lastik alacagim boylelikle hem 5.kata cikardigim bisikletimin ekstra lastik agirligindan kurtulacagim hem de bisikleti surusum ve hizim uzerinde etkisi olacagini dusunuyorum.

Forumlardan cikardigim Schwalbe Marathon serisi lastiklerinin kaliteligi oldugu ve bununla dogru orantili olarak pahalilar da.

Onumuzdeki ay 125-150 TL gibi bir butce ayiracagim bu degisim icin. Kafami karistiran durum ise marathon serisinin birden fazla versiyonun olusu. Eger mumkunse bu konudaki onerilerinize ihtiyacim var.

Bu arada Rubena, Maxxis vs. alternatifleri de belirtirseniz cok sevirim.

Simdiden tesekkurler.

2. BF Okuru_

BF Okuru_ Bisikletkolik

Seviye:
    ben maraton extreme kullanıyorum. teki 600 gr.Yol tutuşu çok iyi ve patlak koruması süper.Klasik maratonlar telli ve ağırdır 1 kg.maraon green gurd ve smart guard alırsanız bisikletiniz hafiflemek yerine ağırlaşır ama patlamazlar.extreme pahalı ama her yer yolda gider. burdan takip edebilirsiniz extreme yorumlarımı kullandıkça ordan yazıyoruz http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=90949

3. Alper Uğur

Alper Uğur Aktif Üye

Adı:
    Alper Uğur.
    Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Oncelikle yardiminiz tesekkurler. Lastikler cok guzel ebay ve amazon.com'da baktim fiyatlari 70-80$ civarinda.Kargo vs gelisi derken bana 200-250 TL'e malolur zannedersem.

4. BF Okuru_

BF Okuru_ Bisikletkolik

Seviye:
    ben 365 tl ye erdoganlardan aldım yurtdışındanda yaklaşık 300 tl civarı birşey oluyor.