Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Csepel ve Kenda Markalari

Konu, 'Single Speed ve Fixed Gear Bisikletler' kısmında Ozan Bektasoglu tarafından paylaşıldı.

1. Ozan Bektasoglu

Ozan Bektasoglu Yeni Üye

Merhaba, umarim konuyu yanlis bir yere acmamisimdir, ama single speed bir bisikletle iligili oldugu icin buraya actim aslinda. Ben Macaristanda ogrenciyim ve single speed bisikletlerle asiri ilgilenmeye basladim, nerde bi bisiklet gorsem bakip duruyorum artik. Bu aksam uzeri de yolda yuruken bi bisikletci gozume carpti ve vitrindeki Single speedler. Ama bu markalar hakkinda benim hic bir fikrim yok ve duymadim da daha once. Bisiklet Csepel markaydi ve uzerindeki lastikler de Kenda markaydi, gozume cok hos gorundu ve almayi dusunuyorum, fiyati ise 700 TL civarinda. Csepel ve Kenda markalari hakkinda biraz arastirma yapayim dedim ve karsima Schwinn-Csepel cikti. Sizlere de sormak istedim, Csepel markasi nasil bir markadir acaba? Forumda arattim bulamadim birsey.

2. Cengiz Parlakgül

Cengiz Parlakgül Bisikletkolik

Adı:
    cengiz parlakgül
    Seviye:
    csepel royal olsa gerek googleda biraz arastirinca buldum. Kadrosuna hiten demekte ancak size tavsiyem biraz daha arastirmaniz. Daha guzel birseyler bulubilirsiniz.

3. Ozan Bektasoglu

Ozan Bektasoglu Yeni Üye

Burada o kadar da cok bisiklet satilan mekanlara rastlayamadim, daha cok sehir-tur bisikletleri var, ya da cok az sayida yol bisikletleri satiliyor. Ama dedigim yere girip de bir inceliyecegim bisikletleri, cunku satildigini gordugum tek fixed gear magazasiydi. Bu arada ben de baya uzerinde arastirinca Schwinn-Csepel ismine rastladim, sanirim Schwinn satin almis ve iki isimle satiliyor, ama Csepel sadece Macaristan da satiliyor, yani yerli urunleri diyebiliriz.