Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Cree 1200 lumen eşsİz aydinlatma

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında reyhan garip tarafından paylaşıldı.

1. reyhan garip

reyhan garip Yeni Üye

Seviye:
    Aydınlatma konusunda uzun zaman sıkıntı yaşadım gece sürüşünü çok sevmeme rağmen aydınlatma yetersizliği sürekli tedirgin ediyordu... Yeni farım ile durumu kesin çözüme kavuşturdum... işte yeni farım en az araba farı kadar aydınlık veriyor... [video]http://img193.imageshack.us/img193/5677/hxg.mp4[/video][video]http://img210.imageshack.us/img210/6029/vrn.mp4[/video][​IMG][​IMG]

2. Yusuf Z. Şipal

Yusuf Z. Şipal Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Fiyat ve tedarik adresi için bilgi vermeniz mümknü mü?

3. reyhan garip

reyhan garip Yeni Üye

Seviye:
    ürünü dealextreme den aldım gelmesi biraz zaman alıyor ama değer Türkiyedeki farları çok araştırdım fakat bu fiyata bu performansı bulmamız çok zor... alırken bu fiyata istediğim aydınlatmayı sağlar mı ve videolarındaki kadar performans alabilir miyim diye çok düşündüm çekinerek almış olsam da ürünü denediğimde çok şaşırdım şu kadarını söyleyebilirim arabanın bir farının sunmuş olduğu aydınlatmayı kesinlikle sağlıyor ( kısalar için :) ) ayrıca sipariş verdiğiniz ürünün led modelinin ne olduğuna kesinlikle dikkat edin aynı far kasasını kullanarak farklı ledlerle satılan ürünler var XML T6 LED modelini tercij edin bence birde aynı modelın magıcshıne markası tarafından satılanı var eğer bütçe konusunda sıkıntınız yoksa ve çok daha ciddi bir performans arıyorsanız ondan alabılırsınız ancak fiyatı iki katı kadar. Ama fiyat performans olarak kesınlıkle bu ürün daha iyidir... Ben aslında iki tane aldım fakat bir tanesinin yeterli olduğunu görünce satmaya karar verdim ama site yönetimi satışımı yayınlamadı forum kurallarında sadece ıkıncı el ürünlere izin veriliyormuş... :(((

hakano ve Yusuf Z. Şipal bunu beğendi.
  4. ugurkavcakar

ugurkavcakar Üye

Seviye:
    Nasil bagladınız biraz kalın gibi duruyor