Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Creative muvo slim

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında bisikletci tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. bisikletci

bisikletci Bisikletkolik

Seviye:
    Arkadaslar ablamın kendisine aldıgı creative muvo slim var . bana bıraktı bende havızası az oldugu için satmaya karar verdim yada takasa .. özellikler sunlar

radyo var , radyodan kayıt yapılabilio , ses kayıt , mp3 wav ve aa3 formatını desteklior, ciklet pilli sarjı yaklasık 20 saat gidiyor full acık kullanımda .. 5 band equalizer mevcut. deri kılıfı vs. tam 7 mm kalınlıgında kredi kartı byüklüğünde gercekten cok sık bişey 256 mb , cd ve usb kablosu mevcut . ürün alınalı 1 ay oldu ama kullanım derseniz toplasak 5 gun kullanıldı . hic bir sorunu yoktur .

eger radyolu almak isteyen varsa yada böyle bişey düşünen varsa ya takas yada direk satabilirim ...,

ipod la takas artı para veririm .. tabi i poda baglı :D

cihaz sıfıra yakın oldugu için vede sıfır diyelim fiyatı 150 ytl

takas da fiyatını sıfırdan söylüyorum 175 ytl ...

[​IMG][​IMG]

2. L.Yağiz

L.Yağiz Kıdemli Üye

Seviye:
    arkadasım yanlıs anlamada artık bu gıbı urunu ve ozellıkle 256 mb'lık bi mp3'u 150 ytlye satman bıraz cok zor.. cunku artık pıyasa cın malı kaynıyor 150 ytl ıle 2 gb lık sahte ıpod bulunabılıyor hemde video ozellıgı bıle var...

3. bisikletci

bisikletci Bisikletkolik

Seviye:
    Yok hocam estafurullah yanlış anlamıorum aksine haklısın .. Ama paraya ihtiyacım yok cok sükür , sadece degerlendirmek amacıyla ilan verdim . Hani olurya birisi radyolu falan biisiler alıcaktır bende radyoyu hic kullanmadıgım için belki takas olur dedim . yani satılmazsada ben kullanıcam zaten ;)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.