Cratoni Kask

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
merhaba

geçen haftalarda cratoni kask aldım, siyah gri renkte, dükkanda kaskları denerken kafama bu marka/model oldu ve direk takarak çıktım dükkandan :D

o yüzden kutu vs alamadım, tekrar gidip istemeye de çekindim. forumda pek bilgi bulamadım. kaska 160 tl ödedim sizce cratoni nasıldır ?

teşekkürler

Scudo

sonerveozer

Forum Bağımlısı
Tepki
177
Bisiklet
Mosso
selamlar,

cratoni iyi bir Alman markası,

fiyat normal,

sezgindurmus

Daimi Üye
Tepki
263
İsim
Sezgin
Bisiklet
Carraro
Güzel ve sağlam kask en azından uzakdoğu değil alman malı. Bende de C Blaze var, iki kask oldu şimdi elden çıkarmayı düşünüyorum.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@sonerveozer

Ben normalde bir şeyi almadan kılı kırk yarıp araştırırım, kask modellerine hiç bakmadan aldı o yüzden konu açayım dedim.

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
Screenshot_2016-03-13-21-44-37.png bu kaski kullanan bilen varmi on cami olmasi hosuma gitti yorum yapabilecek varmi

Ozan k.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.738
Bisiklet
KTM
Ben kullaniyorum.
Ideal bir 3 mevsimlik şehir ici kaski.

Ustteki izgaralari miknatisli kapaklarla kapatbiliyorsunuz, vizoru yuzunuze uygunsa gozluga gerek birakmiyor.

Kask gercekten icindeki pedleri olsun, kayışı olsun, malzemesi olsun cok kaliteli.

Ama yazin güneşin altinda yol bisikleti kullanacaklara onermem.

Havalandirmalari yazlik bir yol kaskina gore daha az. Kaskin kendisi yol kasklarindan 100gr dha agir. Ayrica droplara dusunce gorusu biraz engelliyor. Alin kismi bayagi genis ve ileriyi görebilmek icin kafanizi iyice kaldirmaniz gerekiyor.

Ama dik sürüş stilinde , turculara sehir bisikleti kullananlara içim rahat sekilde tavsiye edebilirim. hatta arkadasima tavsiye ettim pazar günü o da aldi kullanmaya basladi.

• Beğen
Tepkiler: wenom

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
@Ozan k.tesekkurler yorumlariniz icin